Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit tegyek? Mennyire számít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Mennyire számít megcsalásnak?

Figyelt kérdés
A párommal már 2 éve együtt vagyunk és eddig nem volt semmi problémánk, nem veszekedtünk sokat, meg az ágyban sem volt ellenkezés semmiben...eddig. Én nagyon tartom magam ahhoz, hogy (kulturáltan fogalmazva) nem veszem a számba egy férfi péniszét sem. A barátom megértett és nem is erőltette soha, viszont pontosan 1 héttel ezelőtt bevallotta, hogy aznap este, amikor hazafelé tartott felvett egy prostit mégpedig azért, hogy leszopja...Állítása szerint nem történt semmi más, csak ennyi. Teljesen lesokkolódtam, de bízok benne annyira, hogy tényleg csak ennyi történt és igazat mondott. Viszont engem ez eléggé rosszul érintett és csalódtam benne. Mondtam is neki, hogy ennél többre tartottam és nagyot csökkent a szemembe. Sokszor bocsánatot kért, de valahogy nem tudom elfelejteni és megbocsátani neki. Gondolkodtam a szakításon, de 2 év kapcsolatot sajnálok a "kukába dobni". Az is megfordult a fejembe, hogy ha egyszer megtette, akkor máskor is megteszi, de akkor nem biztos, hogy elmondja. Ez az eset után nem bírok úgy lefeküdni vele, hogy tudom félrelépett (már amennyire félrelépésnek számít). Tisztában vagyok vele, hogy előttem volt még kapcsolata és, hogy nem én vagyok neki az első, de ez mégiscsak rosszul érintett. A válaszokat előre is köszönöm!

2022. szept. 1. 15:37
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
95%

Hát megcsalásnak megcsalás. Ezt így ne is kérdőjelezd meg.

Viszont, ahogy kiveszem, ő végülis nem kommunikálta, hogy a szex igy nem tetszik neki. Vagy próbálta és te ignoráltad?

2022. szept. 1. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
56%

Miért nem veszed a szádba?

Ez kell egy férfinek, hidd el ha nem kapja meg máshol megkapja..

2022. szept. 1. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%

Ez mindenképp megcsalas.

Másrészt reméld, hogy húzott gumit, mielőtt a prosti be kapta neki, mert ha nem, simán hazavihetett valami betegséget neked.

2022. szept. 1. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Első alkalommal, amikor együtt voltunk megemlítette, hogy megtenném-e én viszont akkor elmondtam neki, hogy nem szeretném és nem is fogom megtenni. Megértette és utána egyszersem hozta fel.
2022. szept. 1. 15:48
 5/26 A kérdező kommentje:
Nyilván tisztában voltam vele, hogy ha nem teszem meg, akkor más megteszi. Közöltem vele, hogy ha nem jó így, akkor sajnálom, de szakítanunk kell, mert egyszerűen nem bírom megtenni és örülné neki, ha nem erőltetne.
2022. szept. 1. 15:52
 6/26 anonim ***** válasza:
98%

Oké, akkor ha így volt, akkor az ő részéről gond, hogy elfojtotta magában és eszkalálódott. Viszont nem vagytok akkor kompatibilisek az ágyban, mert neki ez hiányozni fog a jövőben is, mert te se engedsz az álláspontodból.

Az meg, hogy megcsalt, meg pláne kinyírta azt az egészet. Örülj neki, hogy CSAK 2 éved ment rá, engedjétek el egymást, találjon mindenki valakit, akivel jobban klappol a szex.

2022. szept. 1. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
55%

Megcsalásnak számít teljes mértékben.

Bár megjegyzem, hogy ez manapság már nem számít extrának. Persze neked jogod van eldönteni, hogy mire vagy hajlandó csak ne csodálkozz rajta ha zsinórban ez fog történni veled. Én mondjuk biztos nem erőltetnék veled semmit, mert borzasztóan prűdnek gondollak emiatt. Remélem, hogy nem várod el az orális kényeztetést magadnak sem.

2022. szept. 1. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
95%

Téged csak az zavar, hogy ez megcsalás e?

Te jó ég! Csináltassatok kicsit később egy STD tesztet mind a ketten. A gonorrea (kankó) a torokban is megterem.

"Növelheti a fertőződés rizikóját az is, hogy a betegség sok esetben tünetmentes vagy csak enyhe tünetekkel jár együtt. A garatot érintő kankó az esetek 90 százalékában tünetmentes. Ezen fertőzéseknek nemcsak a diagnosztizálása, de a kezelése is nehezebb lehet."


[link]

2022. szept. 1. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
54%

Megcsalásnak megcsalás, de tökéletesen érthető, én is megtettem volna.

Azt megkérdezhetem, hogy miért nem veszed a szádba? Mi az oka?

Ő téged kielégít szájjal? Te igényled?

2022. szept. 1. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
72%

Megcsalás, de mindketten hibásak vagytok. Pontosabban ő leginkább, mert látszólag ezt elfogadta, de közben mégsem.


Te pedig miert ragaszkodsz ehhez ennyire? Rossz élmény? Vallás? Vagy csak úgy? 2 év után azért már elég jól összecsiszolodik 2 ember ahhoz hogy néha megtegyen a másiknak olyat ami neki nem igazán jó (de nem jár fájdalommal!), csakhogy örömet okozzon a párjának.


Mondom ezt úgy, hogy rossz élmények után én se tudom még a páromnak bekapni 9 hónap járás után se. De bízom benne hogyha magamban feldolgoztam amit fel kell, akkor fog menni. Mert látom mennyire szeretné.

2022. szept. 1. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!