Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsal a feleségem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsal a feleségem?

Figyelt kérdés
Vendéglátásban dolgozik, jórészt egymaga van ott (dolgozó) A főnöke egy másik cégébe is jár időnként, alkalmival. Elkezdett máshogy öltözni, sokkal csinosabb ruhák, csipkés alsók (állítólag azok nem látszanak át a szoknyán) Erősebb smink. Főleg amikor a másik helyre megy (az más településen van) Ahol egymaga van, ott gyakran észreveszem, hogy elérhető viberen, vagy messengeren, de ha ráírok, nem válaszol, elérhetetlenné válik. Ezekre azt mondja, nem is volt elérhető, csak rosszul jelez a telefonja. Sokszor a viselkedése is más. A barátnőjével is sokkal többször találkozik (amikor én dolgozok) Érdekes mód eddig 2-3 havonta járt a barátnője haza a szüleihez (tőlünk az 15 km), mostanában hetente. 100 kmre lakik tőlünk, 85-re a szüleitől. Szerintetek van valakije?
2022. szept. 21. 16:18
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem igen. Ha nem bízol benne, akkor vegyél ki egy-két nap szabit és nézd meg, hogy merre jár. Ott van-e, ahol mondja.
2022. szept. 21. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
77%

Ezt ennyiből nem lehet biztosra megmondani. Kb. 50-50%.

Én a helyedben megvizsgálnám, hogy ha magadba nézel milyennek látod a házasságotokat.

- Milyen köztetek a kommunikáció? Szoktatok komolyabb, lelki témákról is beszélgetni vagy csak arról amit nagyon muszáj megbeszélni?

- Milyen a szexuális életetek?

- Milyen az otthoni munkamegosztás? Mindent a feleséged csinál vagy te is kiveszed a részed az otthoni teendőkből?

- Vannak e a jövőre nézve közös terveitek vagy csak eléldegéltek egymás mellett?

- Vannak e viták, veszekedések bármilyen okból (anyós, após, gyerekek, pénzügyi helyzet, munka, haverok)?

- Szoktatok e közös randikat szervezni kettesben, vagy van e minőségi kettesben töltött idő?

Ilyen és ehhez hasonló kérdésekre válaszolj őszintén magadnak.

Így könnyebben rájöhetsz magadtól is, hogy lehet e oka a feleségednek arra, hogy megcsaljon.

Bebizonyítani meg tényleg csak úgy lehet, ha utánanézel hogy mit csinál.

2022. szept. 21. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:

Nem tudom megnézni, hogy ott van-e, mert a barátnőjével mindig akkor találkozik amikor én melózok. A másik munkahelyére meg nem mehetek megnézni, hogy tényleg ott van-e (észrevennének)


Szoktunk komolyabb témákról beszélni. Mostanában főleg a gyerekvállalásról (nem jön a baba, kivizsgáláson voltunk, valószínűleg csak mesterséges megtermékenyítéssel lehet)

Mostanában sokszor nincs kedve a szexhez: fáradt, sokat dolgozik, nehéz napja volt...

Takarításon kívül mindent megcsinálok én is (főzni többször szoktam én), a kinti munkákat főleg én végzem (fa fűrészelés, hasogatás csak az én reszortom)

Nemcsak eléldegélünk, gyerekeket szeretnénk (csak nem jön össze)

Vannak viták, de hol nincsenek.

Van minőségi kettesben töltött idő, viszem ide-oda, ahova ő is szeretne menni.

Szerintem oka nincs, de attól még megcsalhat.

Azt tudom, hogy a barátnője sose szeretett, ezért is találkoznak főként kettesben. "Úgyis csajos témákról van szó" meg a barátnő most "maga alatt van pasi miatt, ez lesz a téma"

Sehogy nem tudok utána nézni, az a baj.

2022. szept. 21. 18:16
 4/24 anonim ***** válasza:
94%
Egy magánnyomozó óradíja 8-9 ezer Ft. Csak mondom.
2022. szept. 21. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
92%

Ha magad nem tudsz utánanézni, akkor bárkit odaküldhetsz, biztos van olyan ismerősöd, akit ő nem ismer. Vagy ahogy az előző írta, magánnyomozó.

Nekem megérne annyit, hogy tudjam, hogy esetleg hetek-hónapok óta félrejár, hülyének néz. Főleg, ha ilyen hosszú távú terveitek vannak. Inkább előbb derüljön ki, mint két gyerek után.

2022. szept. 21. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Megcsal 99%.
2022. szept. 21. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

Az én volt feleségem is ugyanezt tette. Dolgoztam reggeltől napestig, voltak terveink.

Lefogyott, holott tudta hogy nem szeretem a vékony nőket, kimaradt szex, havonta 1! Csinosan öltözött (előtte is) de olyan figyelem felkeltően csinosan már már kurvá.san. Jeleztem hogy egy anyuka nem öltözik így. A lényeg hogy tudtam a megcsalásról, tagadta, mai napig tagadja. Ismerősöm haverja szurogatta, már nem. Le élte magát, 35 éves és kinéz 45-nek. Nem tartom vele a kapcsolatot. Elváltunk, azóta párszor találkoztunk a gyerekek miatt. Egy roncs lett önmagához képest. Megérte?

2022. szept. 22. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
95%

Gyanúsnak gyanús, ez tény, de ne aggódj, ha igaz, bármilyen profin is csinálja, le fog bukni.


Csak egy valamire vigyázz: nehogy egyszer úgy állítson haza, hogy drágám csoda történt, babát várok!


Szerintem nem kell folytatnom, miért.


És amúgy is, ha oda a bizalom, már pedig oda, akkor jobb ha nem vállaltok gyereket...

2022. szept. 22. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Megcsal. Azok alapján, amit leírtál, tuti.
2022. szept. 24. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
93%

Vesd fel, hogy jó lenne elutaznotok kettesben pár napra! (Szigorúan akkor, amikor nincs meg neki!)

Ha elkezdi kifogásokat keresni, gondolkozni akar rajta, akkor 99%, hogy megcsal.

2022. szept. 24. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!