Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha két gyerek után megcsal a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha két gyerek után megcsal a párod egy 15 évvel fiatalabb nővel, megbocsátanál neki?

Figyelt kérdés
Ilyenkor a látszatot fent kell tartani és tovább léptek vagy borítani mindent?

2022. okt. 17. 22:20
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
21%

Megbocsátanék.

37F

2022. okt. 17. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
95%
Lényegtelen, hogy van gyerek vagy nincs, nálam a megcsalás, akár egyszer is az megcsalás. Többet nem tudnék bízni benne.
2022. okt. 17. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
35%
Visszacsalnám, aztán igen. De csak addig lennék vele, míg nem találok mellette egy jobbat.
2022. okt. 17. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
81%

Én nem, persze ez Magyarország, tehát hazudok, egyértelműen vissza kell csalni mert az mindent megold..

Amúgy a te döntésed, ne mástól kérdezd. Meg ez a de a gyerek, ha nem lenne, meg a lakás, gei én meg amúgy gazdag vagyok csak nincs pénzem.

2022. okt. 17. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
87%
Nem
2022. okt. 17. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
68%
Igen. Megbocsátanék. De hogy akarnék e együtt maradni, azt nem tudom.
2022. okt. 17. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
83%
Nem. A -15 év pont nem mentő körülmény, hanem súlyosbító. Ahogy a 2 gyerek is.
2022. okt. 17. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
9%
De amúgy mi olyan nagy ugy egy megcsalasban? Megtörténik, ugyanúgy élnek együtt tovább a párok, kész
2022. okt. 18. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
87%
8. Ha kirabolom az OTP-t miért csuknak le? mi olyan nagy ügy benne, úgyse megy csődbe, nagy cég.
2022. okt. 18. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
97%
És bánja is vagy csak bocsássak meg? :) Egyébként én megbocsájtottam, de elváltam (két gyerek, 20 év). Nem is az a gond, hogy mással szexelt (bár fúj), hanem hogy hazudott. Nem tudtam onnantól bízni benne. De már nem haragszom, a legjobbakat kívánom neki, s tudom, rajtam is múlt, hogy nem volt jó a házasságunk. Sőt, talán hogy most bölcsebb lettem, úgy látom, nem is illettünk össze. Azóta pár kaland után lett új párom, olyan, akivel nincsenek titkok és tabu témák.
2022. okt. 18. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!