Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 20 év 2 két gyerek.Kapcsolatun...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 év 2 két gyerek.Kapcsolatunkban vannak hullámvölgyek.Dicsér,figyel rám a párom,ő platformokon több nőnek irogatott.Ha minden jó akkor miért kell más nőknek a bájait dicsérni.Az önbecsülésem és a bizalmam megingott.Hogy kezeljem ezt?Nem vagyok jó?

Figyelt kérdés
2021. szept. 20. 12:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
78%
ezek után nem tudnék bízni benne
2021. szept. 20. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
10%
Biztos magas a libidója.
2021. szept. 20. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ő mit mondott erre, amikor megkérdezted tőle? Mert nyilván kommunikáltok egymással, ugye?
2021. szept. 20. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
83%
"platformokon több nőnek irogatott." Honnan tudod? Vele kell megbeszélni.
2021. szept. 20. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
75%
Pedig a párod kifelé kacsingat. Elég, ha egy kicsit is rámenősebb nővel kerül kapcsolatba, akkor bizony veszélybe kerül a kapcsolatotok. Az, hogy téged dicsér, tudd be annak, hogy eltereli a figyelmedet. Bizonytalan vagy és van rá okod.
2021. szept. 20. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
92%

Az oké, h ő bókol, meg dícsér. De lehet, h neki is ez hiányzik, h te is mondj neki szépeket. Lehet, h az ő önbecsülése is a mélyben van.

Talán ezt akarja másoktól megkapni, nem tudatosan.


Mások cselekedete nagyon ritkán szól rólunk. Inkább a cselekvő személyéről, aktuális lelkiállapotáról nyilvánul meg.

2021. szept. 20. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
65%
Egy példa: Kétélű a dolog.A bókokat kapók egy része elvicceli (mivel nem társkeresőn, hanem humoroldalon botlottam bele több férfiba is, aki privátban virágot, üdvözletet küldött.) DE: Én mivel egy Viccoldalon beszélgettem nős pasival, nem is vettem komolyan. Nagyon bírta mindenki a csoportban. Bókolt a csajoknak, de fotói alapján szép felesége és két szép kamasz gyereke van. Nem voltam rá vevő egy idő után, mert kezdett célozgatni egy találka felé. Itt a bukkanó. Nem minden nő olyan, mint én, pedig elváltam, egyedülálló vagyok. Szóval a lényeg:Ha nem fejezi be a férjed, lesz kiéhezett nő, aki igenis belemegy a találkozásba. Beszélj a fejével, mert ennek nem lesz jó vége! Anonim ez az oldal, nem írnék olyat, ami nem igaz. Ő is mindig dicsérgette a feleségét még nekem is... Csak tudod, vannak olyanok, akiket ez marhára nem érdekel. Én a helyedben nyitva tartanám a szemem.
2021. szept. 20. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
86%

7. vagyok. 6-osnak igaza van! Nem az a gond, hogy nem vagy elég jó, hanem talán nem kap elég viszonzást tőled, ezért mástól akarja megkapni: "Hű, de jól néz ki a főztöd." "Szuper a motorod." Tőled más kedvességre vágyik, ami talán nem kap meg.

Nem tudni, nem látunk bele az életetekbe, csak tippelni lehet, mi a gond nálatok.

2021. szept. 20. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Tanácsot nem tudok adni kérdező, de nálunk ugyan ez a helyzet. Férjem erotikus hangvételű beszélgetéseket folytatott, képeket gyűjtött és küldött. Állítólag a fiatalsága hiányzott és hogy jó pasinak érezze magát. Naponta fényeztem a férfiasságát. Most a kis dolgai miatt a válást fontolgatom...
2021. szept. 20. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Szokásos: kell az új pi.na, de a megszokott kényelem is. Tipikus hapsi.
2021. szept. 20. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!