Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 43 éves férfi vagyok, rendszer...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tamas_1978 kérdése:

43 éves férfi vagyok, rendszeresen sportolok(havi 300km környékén futok), edzőterembe járok, normálisan nézek ki.Ennek ellenére a társkeresés totális kudarc. Van 2 fiam (9-11) felesben. A két gyerek miatt nem érdeklek senkit? Hol lehet párt találni?

Figyelt kérdés
Kicsit lehangoló, hogy gyakorlatilag a kutyát sem érdeklem.... 70+ jobbra húzásból 0. Face társkereső majdnem dettó.

#Tinder #Tárkeresés negyven felett férfi #Társkeresés gyerekkel #Netes ismerkedés gyerekes férfiként
2021. dec. 11. 16:01
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/82 anonim ***** válasza:
91%
Jó, de ezen kívül, hogy sportolsz, mit lehet még tudni rólad?
2021. dec. 11. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/82 anonim ***** válasza:
51%

A neten ki van írva, hogy vannak gyerekeid?

A gyerekekkel kezdesz ismerkedésnél?


Próbáld ki úgy, hogy kihagyod őket, sehová nem írod ki, hogy van és ismerkedésnél csak az 50. mondatnál hozod elő.


Ha gyerekek nélkül sem kellesz akkor bazira nem vagy jóképű rábacctál.

2021. dec. 11. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/82 anonim ***** válasza:
95%

43 éves férfin a nők azt is nézik miket ért el anyagilag az életben.


Illetve pont tegnap láttam egy vicces képet, nem tudom az alábbi kép mennyire igaz rád?

[link]

Lehet pl. a képeid ilyenek és az a baj.

2021. dec. 11. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/82 anonim ***** válasza:
89%

Nekem sose volt kapcsolatom.

Egy dolgot jegyezz meg sose add fel.

Az élet néha a kemény arcát mutatja , de ha hiszel magadban nem adod fel.

2021. dec. 11. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/82 anonim ***** válasza:
95%

Tinderen én sem kellettem a kutyának sem, aztán elkezdtem inkább a valóságban ismerkedni (több nővel munkahelyen ismerkedtem meg, néhánnyal közös hobbi kapcsán találkoztam) és kiderült, hogy kapós vagyok a nőknél, nem is kicsit.


Csak a tinder szar. Na meg a randivonal. Ééés úgy nagyjából az összes ilyen fosapp. :) Szerintem ne vonj le túl nagy következtetéseket az ott tapasztaltakból és inkább ismerkedj offline.

2021. dec. 11. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/82 anonim ***** válasza:
94%
Hidd el, nőként sem egyszerű egyedülálló anyaként. Csak és kizárólag szexre kellenék.
2021. dec. 11. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/82 anonim ***** válasza:
19%

Egy ember aki sosem adta fel! És csak várt és várt és várt, és csak hajtott csak hajtott, és tepert és tepert.....


40 évvel később....Pista feladta....


R.I.P.


Kiss Pista

élt 78 évet.

Mottója: Soha ne add fel.

2021. dec. 11. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/82 A kérdező kommentje:
Az az igazság, hogy 18 év párkapcsolat, és 15 év házasság után kicsit nehéz. Házam, kocsim van, meg elég normálisan keresek is, de ezeket nem írom ki. A gyerekeket megemlítettem, igen, mert azt gondoltam ez így tisztességes. Tudom, tisztesség, meg netes ismerkedés, diszjunkt halmaz.
2021. dec. 11. 17:10
 9/82 anonim ***** válasza:
70%

Barátom! Az összes netes társkeresőt meg appot frlejtsd el. Egyszerű az oka! Rengeteg a jóképű hapsi, és 99%-ba xsak a külsőt nézik a nők. Úgymond lapozgatnak. Én 46 vagyok, mindenem megvan, egy deka felesleg sincs rajtam 180+ magas, 86kg, tökéletesen rendezett háttérrel. Nulla, azaz nulla sikerrel voltam a társkeresőkön. Egy válaszbnem sok, annyit sem kaptam. Regisztráltam magam nőként és megvilágosodtam. Extrém mennyiségű napi szintű levelet kaptam, és rengeteg a ténylegesen vonzó, sármos és ellenállhatatlan férfi. Persze a fele házas, de ez nem téma. Aztán most gondolj bele, ilyen felhozatal mellett mit tudsz letenni az asztalra. Amit leírtál magadról, azt a közepesen jó pasik is többszörösen felülmúlják.


Esélyed az életben van, amikor személyesen ott állsz egy nő előtt. Neten normális, átlagos férfi már nem tud ismerkedni, max kiválasztja őt egy nő.

2021. dec. 11. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/82 A kérdező kommentje:
A 9-esnek üzenem, hogy van igaza valószínűleg. Viszont akkor a nők ne nyekeregjenek, hogy nincs normális, családcentrikus férfi, mert van, csak nekik nem kell. Szerintem.
2021. dec. 11. 17:32
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!