Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szeretői kapcsolatotok meddig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretői kapcsolatotok meddig tartott és miért lett vége?

Figyelt kérdés
Van arra esély, hogy egy ilyen viszony hosszú távon is fent tud maradni? Mindkét fél házas, nem akarnak válni, nem akarnak családot robbantani. Céges kapcsolat.

2022. okt. 22. 12:07
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
83%
Sok mindentől függ.Miért nem akartok válni?A családrobbantás nem ok,hogy ne legyen válás.
2022. okt. 22. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Ez ennél sokkal összetettebb! Van olyan élethelyzet, maradjunk annyiban. A válás nem jön szóba egyik félnél sem.
2022. okt. 22. 12:12
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Mennyire buta/okos a két megcsalt fél?Képesek utána nézni annak,hogy a másik fél mit csinál?Hűségesek?Vannak gyerekek?Ők mennyire akarnak házasságban élni?
2022. okt. 22. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%

Egy szeretői kapcsolatot bármeddig fent lehet tartani, vagy legalábbis addig amíg le nem buknak valahogy a felek.

Mert arra bizony fel kell készülni, hogy mi van akkor ha "bukta" van, mi lesz a "B" terv a lebukás után.

Mivel az emberek nem egyformák ezért senki sem fogja neked megmondani, hogy a te "kapcsolatod" meddig fog tartani. Ez ezer dologtól függhet. Lehet hogy csak az újdonság varázsa miatt találtatok egymásra, vagy csak a szex miatt, vagy a lelki kapcsolat az erősebb stb, stb. Ahány pár, annyi élethelyzet.

2022. okt. 22. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 Appassionato2022 ***** válasza:
100%

Kérdező, esély mindenre van, erre is! De másra is: két házas fél, szexkapcsolat azon az alapon, hogy nem akarunk válni, de érezzük jól magunkat, pótoljuk egymásnak azt, amit nem kapunk meg otthon. Aztán egyik házasságban balhé, válás. ( nem a külső kapcsolat miatt, nem volt lebukás.) Viszont a válás közben a másik felet megkísértette a gondolat, hogy : szeretjük egymást, elválok én is, éljünk együtt! De aztán ezt a gondolati játékot nem követte tett, ugyhogy egyikünk válik, a másikunk rendezi a házasságát. A kapcsolat véget ért. (Működhetett volna tovább

úgy, hogy egyikünk házasságban, a másikunk válás közben, de a ' válok én is, jaj mégse' után már nem működhetett sehogy. ) Szóval egy ilyen dolognak sok-sok kifutása lehet, és bármelyikből ki lehet jönni komoly sérülés nélkül, de ehhez két nagyon toleráns, egymást tisztelő szerető kell.

2022. okt. 22. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
45%
4 éve tart. Sajnos nála picik a gyerekek és nem akarja őket az anyára hagyni még. Gondolkodunk, hogy lehetne megoldani, hogy mindenki a legkevésbé sérüljön, de nem könnyű. Én egyedülálló vagyok. Nem tervezzük meg befejezni.
2022. okt. 22. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
65%
Arra figyelj utolso nehogy te is ugy jarj mint a szegeny anyuka,aki egyeddul marad teljesen a kisikkel sak azert mert nem tud el lenni a f@szaval amikor megszulte az O gyerekeit a NO es nem tolerans vele szemben.
2022. okt. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
6 évig tartott. Testi, lelki kapcsolat volt. Éreztem, hogy kiszeret belőlem. Talán a párja vett észre valamit és változtatott a stilusan?
2022. okt. 23. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
7.a feleség az, aki megszűnt nőnek lenni a szülés után. Hozzá sem ér a ferjehez, aki évekig könyörgött neki, aki saját maga megalazta előtte, aki várt türelmesen. Aztán keresett mást, speciel engem. Szerintem a felesége tudja és elnézi, csak hozzá ne érjen. Én elvált vagyok, egy gyerekkel és nem tervezek újra férjhez menni. A nős férfit sem én kerestem
2022. okt. 23. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
77%

9 De ha a nő nem nyúlkál a férje után azt is előbb meg kell beszélni.

Egy gyereket szült anyának első a gyereke.

Mit gondolt a faszi,hogy a nő kiköpi a gyerekét és utána nonstop b@szunk van és mindig az ő dolgaira lesz ideje kb. 1évig? A nő szervezetét megviseli a szülés a terhesség.


A pasi meg jó ha törődik az egészségével is nemcsak azzal,hogy kit hogyan dugjon meg..

2022. okt. 23. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!