Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szeretői kapcsolatotok meddig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretői kapcsolatotok meddig tartott és miért lett vége?

Figyelt kérdés
Van arra esély, hogy egy ilyen viszony hosszú távon is fent tud maradni? Mindkét fél házas, nem akarnak válni, nem akarnak családot robbantani. Céges kapcsolat.

2022. okt. 22. 12:07
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%

Megbeszélték ok, sőt szakember segítségét is igénybe vették,de semmi változás. Nem egy, nem két évet várt, hogy javuljon a helyzet. Nincs köztük vita már, korábban persze napi téma volt. Eleinte még eljátszotta a fadarabot, aztán már azt sem, de nem is várta el már a srác, látta,hogy ez neki nem jó

Néha arra gondolok, lehet jó ez a nőnek is így? Homokba dugja a fejét? Nem hiszem el, hogy négy éve semmit nem vesz észre. Próbálom megérteni,de nem megy. Nem kérem, hogy hagyja el őket, ha akarja, megteszi majd magától. Amúgy a gyerek már 8 éves.

2022. okt. 23. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
Elnézést, de ez nem fórum. Kérlek a kérdésemre válaszoljatok lszi!
2022. okt. 23. 16:33
 13/25 anonim ***** válasza:
76%
#10 az egészséghez hozzátartozik a szex is. Hidd el férfiként pedig én sem voltam általában tesztoszteronfüggő. Anno heti 1 max 2 is megtette (persze mikor szerelmes az ember akár több is). A szülős óta viszont annak a havi 1nek is örülök már. Teljesen kivagyok, a falat kaparom. A gyerek az első, nap végére fáradt stb. Lassan 2 éve szült... Nincs szeretöm
2022. okt. 24. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
69%

13 igen de hogy lehet kilenni ennyire szex nelkul?Nincs hobbid,massal miert nem lehet lekotni azt az idot,energiat? Van valami hormonhaztartasi problemad,hogy ilyen a helyzet,hogy alig birod?

Oszinten en birom nelkule,hianyzik is nokent de ezt a szexszel kapcsolatos hiany dolgot segitenel megerteni hogy ez miert van a ferfiaknal hogy "megorulnek" tobbnyire ha nincs szex,valaki mar egy het utan is?

2022. okt. 26. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%
Én nőként se bírom nélküle, hisztis p..csá leszek. Két hét kihagyás és én is kész leszek. Nem vagyunk egyformák.
2022. okt. 26. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%

2 hónap híján 2 évig. Azért lett vége, mert elegem lett abból, hogy össze-vissza beszélt azzal kapcsolatban, hogy elhagyja a párját (még utolsó nap is, a telefonban). Plusz sokat veszekedtünk és fájt már nagyon ez az egész helyzet. (Én érzelmek nélkül nem tudok szexelni...max.az elején.) És abban sem voltam biztos, hogy biztosan ő kell-e nekem (nárcisztikus személyiségzavar, disszociatív személyiségzavar).


Szerintem amúgy, igen, van rá esély, hogy hosszútávon is működjön. Nálunk nem működött.

2022. okt. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
Két és fél évig tartott, egyikőnk sem szerette volna elhagyni a párját. Érintőlegesen a mi kapcsolatunk is a munkánkhoz kötődött. Mindketten azt kaptuk ettől a kapcsolattól amit vártunk csak ezt le kell kommunikálni. Azért lett vége mert a férjem hazajött külföldről.
2022. okt. 27. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%
#14 pont írtam, hogy nem vagyok szexfüggő, de egyszerűen a heti 1et igényelném. Sok a feszkó, munka stb. Ennyi kikapcsolódása legyen az embernek.
2022. okt. 27. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
55%
#18 kikapcsolodni mashogyan is lehet ha sok a feszultseg.Pl hobbival sporttal vagy muveszetekkel.
2022. okt. 28. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%
Igen, fejen is állhatsz. Na hagyjuk már ezt a sok prűd mellébeszélést. Menjél, művészkedj, én majd kikapcsolódom szexszel :)
2022. okt. 28. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!