Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miből tudom eldönteni hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miből tudom eldönteni hogy szerelmes e belém a szeretőm, vagy csak egy lyuk vagyok neki? Ő 34 éves házas 3 gyermekes apa Én 28 éves független nő vagyok

Figyelt kérdés
2022. nov. 2. 22:08
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
97%

Ha elhagyja érted a családját.

Minden más csak kamu

2022. nov. 2. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
96%
Onnan, hogy még mindíg házas, nem pedig elvált.
2022. nov. 2. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
És ha egész nap velem foglalkozik csak este jár haza? Akkor sem?
2022. nov. 2. 22:14
 4/23 anonim ***** válasza:
95%
abból hogy házas és kis családja van..
2022. nov. 2. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
93%
Butuska libuska.... Tudod mit? Szeret. Te vagy élete szerelme. És? Most jobb tudni, hogy otthon van, este a felesége mellé bújva alszik? Vele lesz karácsonykor, hétvégén, minden nap, te meg csak lopott perceket kapsz és gyors szexet. De amíg fekszel este egyedül, vigasztaljon a gondolat, hogy végig rád gondol, miközben a feleségét dugja.
2022. nov. 2. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
88%
Ne pazarold el a szép éveidet. Ünnepek egyedül, nyaralás kilőve, csak vársz…..
2022. nov. 2. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
89%

Te csak kis szórakozás, egy játékszer vagy neki, hogy feldobja az ellaposodott házasságát.

Ne higyj el mimdent amit az ágyban mond. Azért mondja, hogy felpörgessen és még odaadóbb legyél. Szerinted milyen ember az aki képes belexarni a házasságába, rezzenéstelen arccal belemosolyogni a felesége arcába reggel, úgy tenni mintha semmi nem történt volna. Ez egy önző ember, mindegy hogy mennyire sajnáltatja magát, ha annyira rossz lenne már fogná a kabátját.

2022. nov. 2. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
89%
Micsoda főnyeremény egy pasi lehet, aki még a kisgyerekeire is magasról kakkant.
2022. nov. 2. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
8-as, ő egy jó ember. Attól hogy szeretője van, jó apa
2022. nov. 2. 22:42
 10/23 anonim ***** válasza:
76%
Ha nem járna haza, veled lenne. De este szalad ugye, hogy fel ne tűnjön hol járt. Azt alapból észreveszed, hogy áll hozzád. Mennyire fel a lebukastol. Ha veled van és hívja az asszony rohane felvenni? Stb stb. Ha csak kotonnal hajlandó megdugmi.Na akkor nem szeret csak luk luk.
2022. nov. 2. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!