Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A vég jele ha nem tudja eldönteni hogy szerelmes-e belém?

Figyelt kérdés

A páromnak én vagy az első, de sokáig magányos volt. Nem volt kapcsolata. Már pár hónapja együtt vagyunk, de úgy érzi hogy én jobban szeretem mint én őt. Igazából gondol rám, de elvan akkor is ha nem vagyok mellette. Közönbös ha nem vagyok ott. Azt mondta hogy kicsit fura neki és nem tudja hogy szerelmes e. Ennek ellenére ha hülyének néztek ha nem a szeméből látszik hogy szeret, emellett gondoskodó, romantikus, bújós. Olyan mintha a filmes szereotípiákat venné alapul hogy milyen is a szerelem.


El van ítélve a dolog?



2019. júl. 15. 00:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2019. júl. 15. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Középkorú
2019. júl. 15. 11:04
 3/12 A kérdező kommentje:
Ő harmincas vége én húszas közepe
2019. júl. 15. 11:05
 4/12 anonim ***** válasza:
52%
Hát, a középkorú elég tág... Abból a szempontból tényleg nem jó, hogy te vágysz arra, hogy máshogy szeressenek. De a filmes sztereotípiákat hogy érted?
2019. júl. 15. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Igazából túlidealizálja a szerelmet, a kapcsolatot...


Nem mindenkinek verdes pillangó a gyomrában...


35 én 23

2019. júl. 15. 11:12
 6/12 anonim ***** válasza:
Hát, ha nem volt előtted senkije, lehet, hogy azért ilyen. Bár, nekem az elég meredek, hogy 35 évesen ott tart, hogy a filmeket vetíti ki az életre. Oké, hogy nincs tapasztalata, de ez valahogy ösztönből jön ilyenkor.
2019. júl. 15. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Igazából, úgy érzi hogy én jobban szeretem mint ő engem... És ez zavarja, mármint nem szeretne átejteni, nem tudja h normális e hogy kissé levan maradva, hogy ilyenkor mit kellene éreznie...
2019. júl. 15. 11:26
 8/12 anonim ***** válasza:
Pedig ez nem verseny. Forgatókönyv sincs erre, hogy ki mikor mit érezzen. Előfordul, hogy nem alakul ki érzelem, van ilyen. Erőltetni nem lehet. Abban az esetben meg majd találtok mást, akivel meglesz.
2019. júl. 15. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Idő függvénye ugye?

Mármintm az idő eldönti?


Én, komolyan mondva, egyszerűen nekem ő .... Az Ő. Nyilvàn nem lehet erőltetni semmit sem, de nekem minden ösztönöm hozzá húz. A legnagyobb félelmem az lett hogy elveszítem.

2019. júl. 15. 11:35
 10/12 anonim ***** válasza:
Az tuti, hogy egyszer kiderül. Amit érzel, az normális, mert te szereted. Ilyenkor mindenki így érez a másik iránt, de ne tedd tőle függővé az életed.
2019. júl. 15. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!