Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom eldönteni hogy szerelmes vagyok e még vagy csak simán szeretem...szerintetek ?

Figyelt kérdés

Már sokszor nincs kedvem találkozni se és csak azért találkozok mert ő akarja és nem akarok veszekedést belőle. Ha ott vagyok akkor szex majd fekvés. Ennyi nagyjából az egész de nincs kedvem lefeküdni se vele. Nem érdekel már semmi. Szeretek vele beszélgetni stb néha úgy érzem jobb de nem igazán. Nem érzem mar azt mint régebben ( 3 éve vagyunk együtt) de fontos még nekem. Sok minden történt 3 év alatt sokat volt külföldön en mindig megvártam hogy haza jöjjön. Legutóbb kb 1 hónapja jött haza és nem megy ki többet de mégsem érdekel már. Amikor nem volt itthon nagyon vártam hogy haza érjen mert fél évig itthon sem volt ( amiből már elegem volt ). Ha megmondanám neki hogy már nem úgy érzek iránta vagy nem tudom szerelmes vagyok e még akkor én mennék a rossz úgyis. Sok okom lett volna már szakítani vele és próbáltam is de valami még mindig mellette tart, meg hát ő sem akar szakítani mindig könyörög. Nem tudom már mit csináljak .volt már valaki hasonló helyzetben ?

20/N

21/F



2020. jún. 1. 18:59
 1/6 anonim ***** válasza:
85%
Bocsi, de a leírtak alapján teljesen értelmezhetetlen a kérdés..
2020. jún. 1. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
* érdemes még foglalózni ezzel ? Helyre lehet tenni a kapcsolatot ?
2020. jún. 1. 19:07
 3/6 A kérdező kommentje:
Foglalkozni*
2020. jún. 1. 19:07
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Hat ezt neked kell tudnod. Közölted, hogy gyakorlatilag nem szeretsz már vele együtt lenni. Akkor miért akarod helyre hozni? Vagy inkább az a kérdés, akarod-e
2020. jún. 1. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ünnepélyesen megígérem neked, kérdező, hogy ha egyszer valóban szerelmes leszel, azt nem fogod megkérdezni.
2020. jún. 1. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy az 5-ös írja
2020. jún. 1. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!