Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogyan ért véget a szeretőddel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ért véget a szeretőddel való kapcsolatod?

Figyelt kérdés
Csúnyán? Összevesztetek? Egyik pillanatról a másikra? Vagy lassan ritkultak a találkozások? Vagy szépen elváltatok? Hogyan?

2022. nov. 4. 15:47
A kérdező szavazást indított:
nagyon csúnyán összevesztünk, soha többé nem találkoztunk
nem értettünk egyet, egyikünk többet akart, mint a másik és nem volt értelme így folytatni
képbe került valami komolyabb vagy neki vagy nekem, így le lett építve a szexkapcsolatunk
megritkultak a találkozások és lassan leálltunk az egésszel, mert már nem tartottuk olyan izgalmasnak
valami ismeretlen vagy ismert ok miatt visszataszító lett számomra vagy lettem számára
19 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
35%
Melyikkel? Volt pár...🙂
2022. nov. 4. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Elvettem feleségül.
2022. nov. 4. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Sok év után ritkultak a találkozók. Mostanra teljesen el is maradtak. Semmilyen kapcsolatot nem tart már velem. Az, hogy megunt vagy megbánta, vagy ki tudja, nem tudom. Nem közölt semmit. Nem ilyennek ismertem meg, de bemutatta a valódi személyiségét.
2022. nov. 5. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Én 2x voltam jóban feleségekkel. Az egyik esetében csak baráyság volt, kollégák voltunk. A csaj amúgy is nyitott volt mindenkivel. Aztán nekem néha panaszkodott a férjére, de semmi félreérthetőt nem tett. Aztán az egyik szolgálati úton,egy rendezvényen kicsit ittunk és lefeküdtünk. Persze másnap egymáshoz sem szóltunk, kerültük egymást. Aztán később jöttek sms-ek oda vissza, hogy felejtsük el, de ne romoljon meg a jó kapcsolatunk. Na a valóságban ez már nem ment...nem is tudtunk egymás szemébe nézni. Kerültük egymást. Kár a barátságért.


A második ilyen szebben végződött. Otthagyta az urát és összejött velem.

2022. nov. 5. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Pár találkozót nem tudtam megoldani, úgy vettem észre ezt rossz néven vette. Beszéltünk ép telefonon hogy akkor mi legyen, letette mert hívta valaki. Azt mondta visszahiv. Nem tette. Utána kétszer kerestem telefonon, hogy tisztázzuk mi van, de nem válaszolt. Vettem az adást, de ma sem értem mi történt.
2022. nov. 7. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
3-4-5 válaszokból pár dolog zanzásítva :D
2022. nov. 9. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez bonyolult. Személyesen viszonylag szépen. Írásban elküldtem melegebb éghajlatra. Aztán telefonon meg úgy ahogy szépen. Igazából fokozatosan szűntünk meg. Először kifitettem a közös játékszereinknek a felét, aztán szépen lassan nyitottam mások felé (de közben még összefutottunk egyszer-kétszer). Most alakul valaki mással egy komolyabb dolog...de közben meg hiányzik, mert szeretem, csak neki még mindig van valakije.
2022. nov. 10. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
62%

Kolléganőmmel történt.

Ő egyedülálló volt,én házas.

Kb.fél évig tartott,előtte 5 évig szingli volt.Gondolhatjátok,hogy kívánta a szexet.

Aztán egyre többet akart tőlem,amit én nem tudtam megadni neki,mivel házas vagyok.Én szakítottam vele.

Azt mondta,hogy hetente 1x azért meglátogathatnám.🙂

2022. nov. 10. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!