Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit tegyek ezzel a titokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ezzel a titokkal és a rohadt nagy bűntudattal?

Figyelt kérdés
8 éve vagyunk együtt a barátommal. Sajnos fél évvel ezelőtt megcsaltam őt egy 1000éves haverommal, soha nem volt köztünk semmi mielőtt a barátommal összejöttem azelőtt sem. Nagyon sokat ittunk, de igen tudom ez nem mentség.(nem szex volt de ez lényegtelen) Csak egyszerűen nem tudom hova tenni a dolgot. Én nem akartam soha semmit attól a fiútól es most sem, azóta amúgy nem is találkoztam vele és nem is merek ezekutan, mert nem tudom hogyan viselkedjek, mivel ismeri a páromat is. Én nagyon szeretem a barátomat és fogalmam sincs miért tettem, mert minden rendben volt közöttünk. Ha megtudná megölné magát szerintem. Mindennap megöl a bűntudat és utálom magam és az egész helyzetet. Mit tehetnék? És igen, szeretem a páromat és vele szeretném leélni az életemet, de nem tudom ezen hogyan tudnám túltenni magam.

2022. nov. 9. 03:06
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
87%
Nem tudlak sajnálni. Ilyen a felnőtt élet. Szart csinálsz, előbb-utóbb belenyomják az orrod. Moral of story: ne csinálj szart. Szívesen!
2022. nov. 9. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
90%
Nem ölné meg magát. Annyira nem fontos egy rbanc se.
2022. nov. 9. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
83%

Talán azért, mert gondolkoznod kell!

Már az is kérdéseket vet fel, hogy 8 év után miért csak a barátod, ha annyira minden rendben lenne eszedbe sem jutott bármit is csinálni, ráadásul, ha az jut eszedbe, hogy öngyilkos lenne, akkor annál a fiúnál biztosan komoly gondok vannak a toronyban. Lehet, hogy az életed egy nagy szarkupacra épül, és ez a sokadik, de látványos pofon, amit érdemes intő jelnek venned.

2022. nov. 9. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
84%

Bezzeg amikor csináltad nem utáltad magad. Azért van az agyad, hogy gondolkozz vele mielőtt hülyeségeket csinálsz. De neked is könnyebb utólag picsogni, mint gondolkozni. Ez a egyébként minden rendben van köztetek meg annyira unalmas már. Bár a kutya is jó dolgában veszik meg.

Legalább most rájöttél, hogy ez a valódi éned. Nem bírod a viszkető nemi szervedet kordában tartani.

2022. nov. 9. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
84%
Mit csináltál az elmúlt fél évben? Mert ha 6 hónapig nem jutottál el oda, hogy vállald a tetteid következményét, akkor miért pont most? Megcsalni valakit egy dolog, hazudni róla egy másik, és fenntartani mindezt FÉL ÉVIG pedig egy harmadik. Nagyon gáz.
2022. nov. 9. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
88%

Miért van az, hogy velem nem történnek meg ilyen véletlen balesetek részegen, mert már az ötlettől is bekapcsol a lelkiismeretem és hányingerem van?


Lehet azért, mert nem vagyok qrva, vagy nem tudom.


Ez a lelkiismeret dolog a megcsalóknál egy kamulelkiismeret. Gyakorlatilag csak a seggüket féltik, hogy utoléri őket a sorsuk és ki lesznek baszva. Nem azt bánják, hogy megalázták a másikat. Ha azt bánnák, már akkor beléjük nyilalt volna a rossz érzés, mikor odahajoltak a csókért vagy levetkőztek volna dugáshoz.

2022. nov. 9. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
93%

De 6 hónapja...?


Teszek valami rosszat.

Hazamegyek.

Ránézek.

Hazudok.

Lelkiismeret furdalásom van.

Eltelik 6 hónap...

jaj, mit tegyek a lelkifurdalással???? Mivan?

2022. nov. 9. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
81%
Es lesz.r a srác az itt a bajod:D
2022. nov. 9. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
37%

Miért csak a párod ? Nyolc év után miért nem jegyeztétek el egymást? Már pl ez is egy intő jel, hogy mégsem olyan jó a kapcsolatotok, mint gondolod.

Biztos, hogy volt valami oka a megcsalasnak.

Viszont hadd döntse el ő, hogy így is veled kívánja e leélni az életet.

Én elmondanám a helyedben, azt hagynám ki, hogy fel éve történt.

2022. nov. 9. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
76%

"Én elmondanám a helyedben, azt hagynám ki, hogy fel éve történt."


Ez milyen tanács? :DDDDD Légy őszinte! (de csak félig) :DDDDD


Zseniális!

2022. nov. 9. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!