Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mivel könnyebb együtt élni, a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel könnyebb együtt élni, a bűntudattal, vagy egy olyan érzéssel, ami belülről felemészt, hogy nagyon vágytál valamire, de soha nem volt merszed megtenni? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
7 éve van párom. Ő volt az első, minden téren. Nagyon korán jöttünk, össze, szinte együtt váltunk felnőtté. Mindketten 24 évesek vagyunk most. Együtt élünk 2 éve. Az utóbbi időben ellaposodott a kapcsolatunk. Jönnek a gondok, kihúnyt az a lángoló szerelem, az egész átment szeretetbe, megszokásba.De úgy érzem, hogy ő a részem. Nem tudnám elképzelni az életem nélküle. Soha nem akarnám megbántani, mert nem érdemli meg. Viszont van egy másik srác. Ő idősebb nálam. Gyerekkorom óta ismerem, ő a plátói szerelmeim egyike volt még kamaszkoromban, de ő soha nem közelített úgy felém. Az utóbbi időben rengeteget beszélgetünk fb-n. Igazából szerintem jó barátok lettünk. Szoktunk viszont olyan dolgokról is beszélni, amik már túl mennek a barátság határán. Nyíltan flörtölünk a másikkal. És ez nekem kell.És nem tudom őt kiverni a fejemből, akarom őt. Azt akarom, hogy mindaz, amiről beszélgetünk, és csak ugratjuk egymást, valóra váljon. Nem tudom, hogy ő valójában mit érezhet, hogy ő tényleg csak "játéknak" tartja az egészet, vagy neki is lennének szándékai velem. Egyszerűen nem tudom, mit tegyek. Jelen pillanatban úgy érzem, hogy az lenne a legjobb, ha elmondanám a másik srácnak, hogy ez így nem megy, nem tudom ezt csinálni, mert egyre jobban csak "belé esek". Talán azt mondaná, hogy ő nem akar tőlem semmit sem, és akkor én is felfognám végre, hogy ez a dolog csak az én képzeletemben él. De az is lehet, hogy ha elmondom neki, hogyan érzek, akkor még a barátságunknak is vége. Nem tudom mihez kezdjek, rosszul vagyok, felemészt ez az egész. Tudnátok tanácsot adni, hogy mi lenne a helyes lépés?
2013. nov. 21. 12:25
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
persze. szakíts a mostani pároddal és máris szabadon flörtölgethetsz akárkivel lekifurdalás nélkül. csak gyáva vagy ezt megtenni, úgyhogy szenvedj tovább.
2013. nov. 21. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Zakathol ***** válasza:

Így semmiféleképpen ne maradj a jelenlegi barátod mellett. Ha már vannak ilyen gondolataid, akkor annak a kapcsolatnak vége. Nehéz lesz, és az se biztos, hogy az utánalevő X srác akivel összejössz/kavarsz/akármi olyan boldoggá fog tenni mint a mostani barátod a kapcsolatotok elején...de ez a helyes lépés. Tudom miről beszélek, 8 év után szakítottunk mi is a volt barátnőmmel, ugyanezek a problémák voltak és így fél év távlatából már látom, hogy ez volt a helyes döntés. Mondjuk az exem a szakításunk után 1 hónappal összejött az egyik munkatársával akivel azóta is együtt vannak - bár úgy tudom a csaj eléggé csicskáztatja a srácot, gyakorlatilag csak dugni tartja, de ez már az ő baja.


Szakítanod kell, és utána keresni egy embert akivel boldog lehetsz. Lehet, hogy nem az első lesz az, de ez az élet rendje. Ne félj az egyedülléttől.

2013. nov. 21. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
lehet 7 év múlva megbánod majd rendesen
2013. nov. 21. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A baj ott van hogy kevés a mostani életed! Lehet hogy a hatalmas kielégülések helyett, csak azt a kis kéjérzetet hiszed annak. Ez idővel felőröl. Akkor is baj van, ha nem volt a barátod előtt kellő tapasztalatod. Pl. ő volt az első. akkor ezt addig fogod érezni, míg félre nem vakerálsz valakivel. Ha diszkréten csinálod, és le tudsz állni vele, talán megtalálod magad! Mindenesetre én jelentkezem! :)
2021. máj. 9. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!