Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit kezdjek ezzel a bűntudattal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kezdjek ezzel a bűntudattal?

Figyelt kérdés
8-9hónapja volt először barátom, és csókolóztam először. A srác totál szerelmes volt belém, én meg úgy voltam hogy több mint barát, de kevesebb mint szerelem. Totál rosszul csókolt, nagyon szerencsétlen volt az egész ember. Barátnőim mondták, hogy ronda, nem hozzám illik, de én nem hittem nekik. Aztán kezdtem egyre jobban elhidegülni tőle, fél hónap után, túl romantikus volt hozzám képest, hülyén hangzik, de a szeretetével szinte megfojtott. Szakítottam vele 3 hét után, és a héten egy buliba újra láttam őt. Annyira bűn ronda, hogy az eszméletlen. Nem tudom, hogy lehettem ilyen hülye, hogy hagytam magam sodorni az árral..Annyira bűntudatom van.. Kezd felemészteni...Totál feldobott az a gondolat, hogy végre valaki érdeklődik irántam, és valahogy kizártam mindenkit, nem hittem senkinek.. és most meg szívok...
2013. aug. 11. 21:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez nem bűntudat... tisztázni kéne a fogalmakat.
2013. aug. 11. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De tapasztalat szerzés céljából jó volt.. Tudom milyen hibákat nem fogok elkövetni.De mégis bűntudatom van :(
2013. aug. 11. 21:23
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem az esik le, hogy te csak azért mentél bele egy kapcsolatba, hogy elmondhasd magadról, hogy van barátod.


Miért is szívsz? Mert nincs melletted egy olyan ember, aki nem fogott meg? Na ne legyél már hülye, én a szerencsétlen jelzőt nem rá hanem rád használnám.


Majd jön valaki aki tetszeni fog és ennyi, nem kell itt világvégét kiáltani.

2013. aug. 11. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Már ne haragudj de én tapasztalat szerzés céljából nem adom össze magam egy cigánnyal. Azért ne keverd már a szezont a fazonnal.


Tapasztalatot biztos hogy szereztél, csak nem mindegy milyet, nem bűntudatot van, hanem érzed hogy hülyeséget csináltál.

2013. aug. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Lehet rosszul értelmezem.De büntudatod van mert elkapott egy szalmaláng szenvedély.Találkoztál vele bűn ronda.Ne legyen bűntudatod mert ha ennyire taszitonak látod jobb ha vége lett.Hitegetni nem szép senkit.Neked se esne jól.Megpróbáltad nem sikerült.Majd megtalálod a hozzád valót.
2013. aug. 11. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A bűntudattal senkinek sem használsz és téged is csak gátol a továbblépésben. Ha hibát követtél el, tanulj belőle, de ne ragadj le benne. Legközelebb ismerd meg jobban a lehetséges barátjelölteket.

Én is kb. így jártam 15 évesen. Aztán 16 évesen is eljátszottam ugyanezt újra. Az ember néha téved még idősebben is, fiatalon, tapasztalatlanul meg pláne.

2013. aug. 11. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!