Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ki hol talált magának szeretőt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki hol talált magának szeretőt? Egyáltalán hol lehet normálisat találni? Igényes, nem elhízott, nem frusztált.(Erkölcscsőszök nem érdekelnek, nem tudják a helyzetet.) 34N

Figyelt kérdés

2022. nov. 25. 21:00
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
94%
8 vagyok. Én nőként voltam fent ilyen oldalon, nyilván nem tudhatom, bár mondták, hogy sok nő fizetős, lehet. Én nem voltam az. Rossz házasságban kerestem szeretőt. Azóta már elvaltam. De én a saját tapasztalataimat tudom csak leírni. Sok érdekes és normális embert ismertem meg ott. Sokakkal tartjuk barátként is a kapcsolatot. Volt, akinek valaskor adtam jogi tanacsot, volt, akivel néha beülünk cukrászdába, csak egy jót dumálni. És nem egy Adonisz a pasi, de emberileg megkedveltem. De sajnos nehéz szeretőt találni bármilyen oldalon is. Sok idő és türelem kell hozzá. Ja és kitartas.
2022. nov. 26. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
91%
11. Így van, férfiként ez hatványozottan igaz. Én egy sótlan, érzelem mentes házasságban élek. 2009-óta keresek szeretőt, de mára feladtam. Odáig sem tudtam eljutni hogy 2 mondatot váltsak egy nővel. 15 féle társkeresőn voltam de semmi. Kifejezeten csak házas nőket kerestem, hasonló problémával. Ők válogathatnak ahogyan te is. Egy nő 8-10 férfival. Az a baj, hogy nagyjából ugyanazokkal a férfiakkal ismerkedik vagy ismerkedne az összes nő. Vagy legalább azzal a férfi karakterrel. Ha már szerető, legyen teljes a csomag, középszerű férj van otthon is. Mint mondtam van női regem is, ég és föld a különbség! Napi 30-40 levél, és tényleg vannak normális férfiak! Szegények ha tudták volna hogy nem is nővel beszélgetnek. Viszont adtam nekik egy kis reményt, az összes arra panaszkodott hogy rajtam kívül senki sem írt vissza még nekik. Hát ez van!
2022. nov. 26. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
100%
Huu, az nagyon hosszú idő. És semmi? Szinte hihetetlen. Nem is gondoltam,hogy ilyen hosszú keresés után egyetlen nő sem akar téged. A kulsoddel lenne gond?
2022. nov. 26. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
100%
Fene tudja. Nem vagyok egy latin DonJuan vagy egy Árpa Attila. Egyébként valószínű hogy a külsőm determinálja az egészet. Pedig még azt sem mondhat ám hogy fene nagy elvárásaim lennének a külsőségeket illetően. Mint mondtam egy nőre minimum 30 pasi jut, így igen nehéz az elsőnek lennem. Szeretőnek meg a robosztus izmos sziklát keresik a nők, sármmal, jóképüséggel és méretekkel megáldott férfit. Ha már szerető ugye!?
2022. nov. 26. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
75%
Nem értek egyet veled, az enyémnek meg kis pocakja is volt, és alacsony és 13 cm-es f..ka. de azzal úgy el tudott intézni...Szóval ne add fel, nem mindenki a fent leírtakat keresi
2022. nov. 26. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%
:D csak a 99%.
2022. nov. 26. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
31%
Merre laksz Kérdező? ;)
2022. nov. 27. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
100%
Én voltam fent nőként viszonyt kereső oldalon, hát... elég negatív tapasztalatom van. Tele komplexusos, sértődött, sérült férfiakkal, akiknek ha megírod, hogy nem tetszik elküldenek melegebb éghajlatra. Őszintén én se tudom hol lehet normálisan találni. Nem kell Hollywood-i jóképűnek lenni, de ha én is kinézek valahogy elvárom viszont. Azok a férfiak se 120 kg bajuszos nőket keresnek :)
2022. nov. 27. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
100%

#18:

😁😁😁

2022. nov. 27. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
22%
18. Hidd el 100X könnyebb dolga van egy nőnek. Én itt vagyok értelmes, intelligens, iskolázott férfi, teljesen komplex élettel, mégis az idióták táborába kerülök. Hiába írok egy nem sablon, nem a nő szépségét dicsérő, ellenben érdeklődő hangvételű levelet. Kuka. Mert ahogy írtad, minden nő csábos, sármos, jóképű férfit akar szeretőnek. Ez jó is lenne így, de amikor egy 80kg-os zsíros hajú 3 gyerekes panel lakó nőnek is vágyai vannak, azért az már sértő a számomra. Aztán itt kezdődnek az önértékelési problémák, ugyanis lassan már minden ember 3-5 szinttel magasabbra taksálja magát minden területen.
2022. nov. 27. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!