Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ki hol talált magának szeretőt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki hol talált magának szeretőt? Egyáltalán hol lehet normálisat találni? Igényes, nem elhízott, nem frusztált.(Erkölcscsőszök nem érdekelnek, nem tudják a helyzetet.) 34N

Figyelt kérdés

2022. nov. 25. 21:00
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
96%

Lehet nagyobb a kapás napi 100 levéllel, de nem ersz a végére es az élettől is elmegy a kedved az idióták után. Én 1 hét után töröltem magam eredmény nélkül.

Az hogy hol lakik egy ilyen kapcsolatban a másik fél szerintem rohadtul nem fontos. Vagy hozzá költözöl? Nem, akkor nem érdekes. És hadd legyen vágya ha csak az van neki... Hidd el Kukás Janinak is van...az hogy 3 gyerek szintén nem a te dolgod...hajat meg lehet mosni ... súly akkor biztos talál valakit aki majd lekezeli ha te ezt nem vállalod. Miért te egy tökéletes férfi egyed vagy? És igen, lehet ilyet akarni. Te se átlagos Mancira vágysz... te se írsz a 3 gyerekes anyukának. Azt várják a férfiak is, hogy C vagy D kosár full peckes cicko, lapos has,harapnivaló kemény fenék és úgy térdeljen, ahogy rendje és módja...nem ezt akarod?

2022. nov. 27. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
52%
21. Nem érted? Nem én válogatok, hanem a 80kg-os zsíroshajú nők. Én leállnék egy szimpla 3 gyerekes hétköznapi nővel is. Az van, hogy egy ilyen nő VÁLOGATHAT. A nők VÁLOGATHATNAK. A nőket OSTROMOLJÁK. Egyébként meg hiába várjátok a latin herceget, aki izmos, magas, jóképú, sármos, gazdag, 5 diplomás. Az ilyen férfi nem a neten fog nők után koldulni. Elhiszem hogy az átlag pasik nem tetszenek, de valószínűleg azok a nők sem képviselik a nemük csúcsát, akik a neten akarnak összeszedni egy szeretőt. Maradjunk ennyiben!
2022. nov. 27. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
83%
Ebben nagyot tévedsz.Nem vagyok rossz nő,hódolóim is vannak.Miért ne keresgethetnénk neten?Érdekes a hozzáállásod a nőkhöz.
2022. nov. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
100%
Én csinos vagyok diplomás, jól keresek és nem is értem miért ne ott keresnék... hol máshol? Csússzak oda a szülői egy megszeppent apukához? Kacsintsak a pénztárosra, abban a boltban ahová mindig járok? A konditeremben kezdjek ki valakivel, ott ahová járok? Azok közül a kollégáim közül szedjem fel, akik mindig csapják a szelet? Én nem akarok vele mindig összefutni, kell a távolság és hogy az ismeretségi köreink között ne legyen átfedés. Ha valami nem jön össze nem akarom a savanyú képét nézni és hallgatni...
2022. nov. 27. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
81%

Lehet keresgetni a nőknek is a neten, csak akkor tisztába kell lenni azzal, hogy azok a pasik akik nektek tetszenek, ők meg nálatok magasabb osztályból választanak. Vagy magyarosan mondva, jobb nőket k*rogatnak futószalagon. Ha te csinosnak gondolod magad, akkor 100% hogy magadnál 2-3-4-5 osztállyan magasabbról választanál. Na, az viszont már nem a ti pályátok! Az átlagos férfiak persze hogy rondák, közönségesek, buták, vagy tetszőlegesen bármennyi negatív jelző! A nők is elhiszik, hogy ők bizony baromira jó nők. Aztán lehet hogy mégsem.


Azért az is elég beszédes, hogy férfiak 90%-a csak pang a netes társkeresőkön. Azt azért nehezen hiszem el, hogy mind debil idióta. Nekem is van szemem, én is mondhatnám hogy egy feszes 21 éves tökéletes testű nő lenne az álmom. Minek? Tisztában vagyok önmagammal, simán beérném egy 42 éves átlagos háziasszonnyl is, aki hasonló okok miatt keres szeretőt. Annyi a különbség, hogy az a 42 éves háziasszony is netezik, ő is lát jó pasikat a képeken, és ő olyanokat is akar. Mert a netes társkeresőkön egy 42 éves háziasszonyt is ostromolják a férfiak. Ne félj, ha évente kapna egy levelet, sokkal jobban tisztában lenne önmagával és a lehetőségeivel. Ha engem is ostromolnának az átlag nők, én is azt mondanám, hogy hoppá! Hát akkor inkább már legyen egy tuti fullos nő, az átlagos nők unalmasak.

Kereslet-kínálat! Ha óriási a kereslet, akkor te kéred meg az árát. Na és itt van a fő különbség a nők és a férfiak között a társkeresésben. Egy átlag férfi beéri azzal amit a sors flkínál neki, megpróbálja. Egy jó pasi válogathat. Nagy különbség! Vagy egyedül leszl, vagy megpróbálod! Még akkor is, ha nem az álmai nője. A szeretőzésben meg 90% a külső, 10% a viselkedés. Az hogy ki vagy mi az életben, nem sokat nyom a latba. A nők még azt is megválaszhatják, hogy jobbra vagy balra görbüljön a pasi cerkája.

2022. nov. 27. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim válasza:

24es illetve bárki más!

Mely online szexpartner oldalak tényleg jók?

Írjátok le.

Diszkrét szeretőt keresnék .

Köszönöm

2022. dec. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!