Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A gyerekek miatt megbocsátani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A gyerekek miatt megbocsátani azt, hogy egy éven keresztül viszonya volt a férjemnek? Nektek menne?

Figyelt kérdés

Hogy lehetne ezen túllépni?

Szeret engem, de már nem szerelemmel. Velünk szeretne maradni és én is vele szeretnék maradni.


2022. nov. 26. 11:27
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%
Te nem a gyerek miatt akarsz vele maradni, hanem egyedül képtelen lennél 5 percig is el lenni. Tehát mindegy mit csinál(majd még), neked ez is megfelelő. Csak ne kelljen egyedül lenni. Nem túl önérzetes, egészséges jellemre vall.
2022. nov. 26. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
76%
Otthagyni es kész.
2022. nov. 26. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy nem menne. És a gyereknek sem jó.
2022. nov. 26. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
79%
Én elküldeném első körben. Menjen, gondolja át az életét! A történteket, mindent! Ha engem akar, akkor azért nagyon keményen meg kell dolgoznia! Az alapoktól mindent! Tedd ki! Utána mérj! Ha átment a mérésen, és készen állsz rá, akoor viszont bocsáss meg, soha többet ne hozd szóba!
2022. nov. 26. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
8%

Ha együtt is maradnék vele, a szexet elfelejthetné velem.

Nagyon kiszolgáltatott helyzetben kellene ahhoz lennem, hogy együtt lakjak azzal, aki megcsalt.

2022. nov. 26. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
87%
A szüleim pont ilyen miatt váltak el. Itt inkább az a kérdés, hogy meg tudtam-e volna valaha bocsátani anyámnak, ha annyira jellemtelen, hogy nem lép. Valószínűleg hatalmasat csalódtam volna benne. Így továbbra is a példaképem sokmindenben. Többek között abban is, hogy ha szemetet találok a házasságomban, kivigyem és ne szagoljam.
2022. nov. 26. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
83%
Te a vagyon miatt akarsz vele maradni. Ha viszont nem, es kepes vagy magadat es a gyerekeidet eltartani akkor mi a kérdés?? Aki évekig ilyen patkány abban a pillanatban rúgnam picsan.
2022. nov. 26. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
89%
Ja es amúgy ezt full bekajaltad hogy beleszeretett a nőbe es lepattintotta? Valójában a nő reptette xd csak nem égeti magat, szar alak. Te meg ezek után még vele maradnal? :))
2022. nov. 26. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%
En biztos nem maradnek vele. A tetteinknek kovetkezmenyei vannak. Nyilvan nem akarja a megszokott, kenyelmes eletet felaldozni, a gyerekekre hivatkozni ráadásul a legkonnyebb es legerzekenyebb dolog, ezzel tud a legkonnyebben manipulalni. Mi a garancia arra, hogy nem megy ujbol felre? Ugyis tudja, hogy visszafogadod, ha megbocsatasz. Siman lehet, hogy helyette talalnal mast, aki mellett te is nyugodt es boldog lehetsz. A kozos gyereketeknek is biztos jobb, ha egy boldog anyukát lat, mint egy megkeseredettet. A lathatasrol meg meg lehet egyezni.
2022. nov. 26. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%
A 10-es tökéletesen leírta. Ez egy hatalmas teher a gyerekeknek, úgy felnőni, hogy a szüleik miattuk boldogtalanok. A gyerekek nem hülyék, érezni fogják a mérgező hangulatot otthon. Ez a "megbocsátok" dolog 90%-ban arról szól, hogy a szülők nem akarják feladni a megszokott kényelmet. Én léptem, és nem bántam meg. Mindketten boldogabbak vagyunk, és a lányom is tudja, hogy nem kell egy rossz kapcsolatban bennmaradni.
2022. nov. 26. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!