Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Van okom bizalmatlannak lenni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van okom bizalmatlannak lenni ezek után?

Figyelt kérdés
3 hete elmentünk szórakozóhelyre bulizni és barátnőm nagyon csúnyán berúgott. Sokszor voltunk már bulizni, és sokszor közösen megyünk és ő is talál ismerőst én is találok, aztán ez történt azon az estén is. Mentem vissza a tánctérre, és láttam ahogy egy sráccal összeér a szája, nem csókolóztak csak a srác őt lekapta elvileg. Azt is láttam hogy eltolja magától, ezután orbitális balhé lett, barátnőm sírt remegve könyörgött hogy higgyem el a srác odalépett magához karolta aztán ő eltolta, megint odalépett majd lekapta, de ő tolta el magától csak az ital miatt késett a reakció idő ès lett belőle 2 mp a 0,2 mp helyett kb. Tisztában vagyok azzal hogy a párom mennyire szeret, mert látom, érzem rajta, de valamiért mégis azon gondolkodom hogy mivan ha hazudott és ő kereste a bajt és olyan szinten vagyok átbucizva mint még soha. Rohadt rossz érzés, és ezóta mindig ettől félek hogy ez újra megtörténik. Most is hétvégén dolgozom és a legjobb barátnőjével megy bulizni, és ezóta bizalmatlan vagyok, mert ha tényleg minden úgy történt ahogy ő mondta akkor “nem tehet” a szituról, de mivan ha mégse? Bárkinek bármilyen segítség, tanács?
2022. nov. 28. 20:17
 1/9 anonim ***** válasza:
91%

" Mentem vissza a tánctérre, és láttam ahogy egy sráccal összeér a szája, nem csókolóztak csak a srác őt lekapta elvileg. Azt is láttam hogy eltolja magától, ezután orbitális balhé lett, barátnőm sírt remegve könyörgött hogy higgyem el a srác odalépett magához karolta aztán ő eltolta, megint odalépett majd lekapta, de ő tolta el magától csak az ital miatt késett a reakció idő ès lett belőle 2 mp a 0,2 mp helyett kb."


Láttad és szerintem nem hazudott, viszont az eléggé gáz, hogy annyira leissza magát (nekem nem férne bele), hogy azt se tudja mit csinál és ilyen szituba sodorja önmagát.

Most akkor a barátnőjével ugyanez a szituáció fog lejatszodni mert ivott?^^

Ja, ezek a kérdések még nekem is felmerulnek, pedig nem velem jár, lol. Más okból, de akkor se oké az egész nekem.

Mondjuk ha nagyon megcsappant a bizalom, akkor elbeszélgethetnél vele, hogy annyit igyon, hogy a pasikat le is tudja rázni.

A többin nem tudok segíteni, mert ha eddig nem adott okot bizalmatlanságra nagy dobra nem verném az eseményt.

2022. nov. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
48%
És akkor ezek után, hétvégén folytatja nélküled? Eleve nincs undorítobb egy mocsok részeg nőnél.
2022. nov. 28. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
93%
Láttad, hogy eltolta magától és abszolút semmi nem utal arra, hogy hazudna, szóval nincs rá okod. Tudnia kéne mértéket tartani az ivással, de nem kizárt, hogy ennyi volt az összes hibája. Írtad, hogy sokszor szoktatok bulizni, ha máskor nem részegedik le és gondolom máskor nem történt hasonló eset, akkor szerintem próbáld meg elengedni ezt és ne görcsölj rá ennyire, mert ha emiatt innentől nem engeded bulizni, mint eddig és elkezded korlátozni, arra simán rámehet a kapcsolat.
2022. nov. 28. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
83%

2


Es a mocsok reszeg ferfinel sem.

2022. nov. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Sokszor lerészegedik, vagyis lerészegedünk. Tényleg orbitálisan szerelmes belém, 2x komoly kapcsolata vagyok , láttam mennyi srácot hajtott már el (még mielőtt összejöttünk) szóval tényleg nehezen esik szerelembe, volt hogy összejött sráccal de 1 hét után elengedte, fiúk éveken át szerelmesek voltak belé, aztán azokat is sorba söpörte. Ezért is bízok benne, szexuálisan is olyan dolgokat engedett meg amiket eddig sosem , és minden szabadidejét velem tölti.
2022. nov. 28. 21:13
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Kevesebb pia kellene.
2022. nov. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem túl reagálod. Láttad, hogy eltolja. Ez bárkivel megeshet.
2022. nov. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
94%
Te amúgy komolyan nem hiszed el azt a barátnődnek, hogyha molesztálják? Odamentél egyáltalán segíteni neki vagy csak a háttérben nézted, hogy oldja meg magának? Ha jó nő igen, lehet lesznek olyan férfiak, akik nem értenek a nemből. És igen, ha szerettek lereszegedni (te is szoktál, azt irtad), elofordulhat igen, hogy a reakcioido lassabb, nem veletlen mondjak, hogy vezetni sem szabad!
2022. nov. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Bizzal benne. A szitubol egyertelmuen zaklatta a srac.

Ha egyutt mentetek,miert is valtatok szet?? :D

Igyon keveset vagy semmit. Lehet ugyis bulizni.

Sok a pofatlan bunko.

2022. nov. 29. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!