Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom már 1éve kitart mellette...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom már 1éve kitart mellettem, úgy, h féltékeny vagyok, ellenőrizgetem, rövid pórázon fogom és gyanusítgatom, pedig nincs rá okom. Bizalmatlan vagyok. Biztos, hogy nagyon szeret ha ennyit tűr, szeretnék jó lenni hozzá. H bízzak benne?

Figyelt kérdés
22/N
2014. szept. 29. 13:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Neked orvosra van szükséged.
2014. szept. 29. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én már rég elhajtottalak volna! Rövid póráz?? A kutyádnak annak!
2014. szept. 29. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha nincs rá okod miaf@-sznak vagy idióta? A pasid helyében már rég kidobtalak volna, vagypedig okot adoka féltékenykedésre..
2014. szept. 29. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
én sem értem,h ő miért nem ezt teszi,hogy miért ilyen jó hozzám mégis.
2014. szept. 29. 13:11
 5/8 anonim ***** válasza:

Egy éve kitart melletted, de ez nem jelenti, hogy 2-5-10...n évig ki fog.

A bizalomnak nincsen "hogyanja". A bizalom "digitális" vagy bízol benne vagy nem.


Ez a rövid póráz szöveg. Engem kb: az első "ellenőrzésnél" felhúztál volna, a másodiknál beolvasok, a harmdiknál a lábad sem éri a földet, és ezzel nem vagyok egyedül. Egészen biztos lehetsz abban, hogy idő kérdése nála mikor szakad a cérna. Szóval a rövid póráz, ellenőrzés, féltékenység nullára de még ma ha lehet.

Elhatározás kérdése.

2014. szept. 29. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mert papucs és örül h egyáltalan van csaja, vszeg csak azért nem hagy el mert attól fél h nem tzdna más csajt felszedni.
2014. szept. 29. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nagyon nem kizárt amit #6 mond...
2014. szept. 29. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Előbb-utóbb párod is úgy jár, mint Rákóczi fejedejem.

Tudod, megjön az Esze.

.

Akivel szemben ekkora bizalommal vannak, mint te vele, az hozzád hasonlót érdemel.

A másik: a legjobb, amit tehet, megcsal és akkor igazad lesz!

Ha szereted, hogy igazad van, miharabb tegye meg!

2014. szept. 29. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!