Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Melyik esetben történik ez?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik esetben történik ez?

Figyelt kérdés
Ha a nőnek van egy riválisa egy szerető, aki viszont nem feltekeny a feleségre, hanem még ki is írja a facebookjara hogy azon a napon születetteknek boldog szülinapot, ( feleség szülinapjan) es a múltban barátkozni próbált a feleséggel az azert van, azert nem feltekeny a feleségre, mert jobbnak latjan magát? Úgy érzi, hogy legyőzte ? Maskepp utalnia kene a feleséget vagy legalabbis a neve hallatán görcsbe kene ránduljon a gyomra, nem?
2022. dec. 2. 09:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
97%
Az első mondatod borzalmas... Át tudnád fogalmazni érthetőbben?
2022. dec. 2. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Mathus ***** válasza:
100%
a szociopaták viselkednek így, mint a példában hozott "szerető". ez egy elmezavar.
2022. dec. 2. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Aki szeretői a státuszba belemegy, az tudja, hogy nincs egyedül a színen, a leírt példák egyike sem váltódik ki nála.
2022. dec. 2. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Miert nem feltekeny a szerető szerintem jobbnak latja magat azert csakis
2022. dec. 2. 09:26
 5/12 anonim ***** válasza:
90%

Lehet, hogy jobb is.

Miért kellene féltékenynek lennie?

Kire? Egy feleségre, akit csalnak és meg se kérdezték, hogy ebbe beleegyezik-e? Kinek irigyli ezt a sorsot?

2022. dec. 2. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem akar többet a pasitól, és ha netán válni akarna, akkor ugyancsak megijedne a szerető. Jó neki úgy, hogy a feleség viseli a gondját, ő meg vele tölt pár kellemes órát. Valahol a szerető is tudja, hogy állandóra nem kell olyan pasi, aki félredug.
2022. dec. 2. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
19%

En is k féltem már bnőm baratjaval is, attol a bnője még az egyik legjobb baratnom maradt.

Es amikor ők jatszottak mellettem pl csukizőznek azon is csak mosolyogtam veluk egyutt:D


A titka az egésznek az hogy baromira nem a oasijába voltam szerelmes akivel k.félek hanem egy másik srácba akivel szintén szexeltem, csak ő akkor még engem lazára vett, de a bnőm és bnom barátja(a szeretőm)is egyutt bandáztak velünk meg mi velük.


Szoval pl a bnom a szeretojevel egy házban lakott de az tobbszintes gyakorta jottek haverok is, nem egyszer volt szex is ugy hogy mi fent ők lent, vagy forditva, vagy en a bnom pasijával.(amirol a szerelmem nem tudott)


Aztán azota eltelt 5 év es összejottem a szerelmemmel akivel komoly kaocsolatban vagyunk mert szerelmes belém végre, es folyamatosan gyanusit azzal hogy anno biztos szexeltem a bnom oasijával. Én meg tagadok. De mintha vmi 6.érzéke lenne az ilyenekhez.De azt mondja ismer hogy milyen nő voltam en.

2022. dec. 2. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
*nem a pasijába voltam szerelmes, vele csak szexeltem. Így nincs féltékenység érzés soha.
2022. dec. 2. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
*bnőm a baratjaval egy házban lakott
2022. dec. 2. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%

Sőt még a bnőmmel is mehetett volna ez az, mert meg akart nem egyszer csókolni. Csak a lepontozás miatt jelzem. Valojában mindenkivel szexelhettem volna az összes haverral is:D és mehetett volna gruppenben is.

Én megálltam 2 srácnál,(abbol mindkettő ilyen félrejrós volt) ennyi erővel még én vagyok a leprűdebb az összes közül.

2022. dec. 2. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!