Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mi történik abban az esetben,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történik abban az esetben, ha egy férfi 1 hét után megbánta a házasságot?

Figyelt kérdés

Ha rájön, hogy hirtelen cselekedett, és igazából még nem is akarta ezt, és csak most az esküvő után tudatosul benne, hogy mit vállalt.


Kihez fordulhat segítségért?


2019. márc. 14. 03:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
97%

Ez attól függ, milyen segítséget akar.

Ha válni szeretne: ügyvéd.

Ha csak őszintén szeretne beszél(get)ni a félelmeiről, bizonytalanságáról, akkor barátok, testvérek, lelkész, pszichológus, stb. az illető értékrendje és lehetőségei szerint.

2019. márc. 14. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
91%

El kell válni.

De őszintén: mi történhet egy hét alatt, ami miatt meggondoltad magad?

Mire számítottál?

2019. márc. 14. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
96%

Én nem értem hogy hogx a viharba lehetséges ez egyáltalán. Gondolom egy ideje már ismered a nőt és gondolom eltelt egy kis idő azóta hogy megkérted a kezét.

Azt értem hogy kicseszett éretlen vagy de attól hogy egy szimbolikus és közjogi eseményt megejtettetek nem kellene változnia annakbhogy mit gondolsz a másikról.

"Egy hét után megbánni" ez annyit tesz hogy nem veszet komolyan a lányt és már korábban el akartad hagyni. Mondjuk így felmerül a kérdés hogy akkor minek vetted el? Annyi eszed van mint egy kosár szárított lepkének.

Légy férfi és szeresd a barátnődet akkor is ha a feleséged. -.-

2019. márc. 14. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
53%
Simán elválik.
2019. márc. 14. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
8%
Ha jól emlékszem van megszabva idő amíg vissza lehet táncolni. Tehát nem kell a rendes válási hercehurca csak papírozás de ahhoz hogy ezt pontosan meg tudd ügyvéd kell.
2019. márc. 14. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
90%

Nincs visszatáncolási idő, városi legenda.

Válni kell ha így érzi jónak a kérdező.

2019. márc. 14. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 peca1000 ***** válasza:
100%

Nyugi, várj még pár hetet, hónapot, majd megszokod :)


Ha nem, akkor váljatok el.

2019. márc. 14. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
51%

Nekem olyasmi rémlik, hogy 3 napig lehet semmissé nyilváníttatni, ha meggondolja magát. Egy hét után válás.

Ami a lakodalmon bejött, menyasszonytánc, nászajándék, az megy felesbe. Gondolom azóta más közös vagyon nem keletkezett.

2019. márc. 14. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Az esküvő nem egyik napról a másikra történik, kötve hiszem, hogy másnap úgy ébredt, jaj én ezt hirtelen nem akarom. Aki úgy házasodik, hogy lesz ami lesz, az viselje a válással járó hercehurcát. Vagy maradjon benne egy szar házasságban élete végéig. Melyik jobb?

Ebben az a legszebb, hogy nem csak saját magával bszott ki, hanem a házastársával is.

2019. márc. 14. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell egy kis kapuzarasi panik miatt mindent elvetni. Majd meggyogyulsz, nyugi.
2019. márc. 14. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!