Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsaltam a páromat többször...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a páromat többször is, keressek pszichiátert?

Figyelt kérdés

Szóval jelenleg az van, hogy eltaszítottam magamról, mert folyamatosan azzal vádoltam, hogy megcsal/másokkal beszélget/találkozgat a hátam mögött… ami lehet, hogy igaz is… na de én emellett többször is megcsaltam. Beleőrülök a tudatba, hogy talán nem csak én vagyok neki, nem vagyok elég jó neki.

Elege lett a folyamatos vádakból… olvastam, hogy sokszor az vádolja a másikat, aki félrelépett… ez igaz. Meg tudnám ölni a féltékenységtől sokszor azt érzem, emellett közben magam mellett is akarom tudni, birtokolni őt, senkire se nézzen, senkihez se szóljon csak hozzám.


Tudom, beteg vagyok. Pszichiáter segíthet ezen?


2022. dec. 9. 00:21
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp keress fel egyet!
2022. dec. 9. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%
Borderlinera vannak gyogyszerek. Tesomat azzal diagnosztizaltak, kb ugyanigy viselkedik, mint te, de azzal is, aki csak ilyen par alkalmas hook up, nincsenek is kapcsolatban, neki mindegy, akivel csak elmennek egy randira, az onnantol masra se nezhet.
2022. dec. 9. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
40%
Inkább gerincet. Többre mennél vele.
2022. dec. 9. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
88%
Pszichológust keress.
2022. dec. 9. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
13%
Kamu a kerdes de van valosag alapja !
2022. dec. 9. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
77%
Miből gondolod hogy csal?
2022. dec. 11. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Elég a pszichológus is, nem kell pszichiáter.
2022. dec. 14. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Evvel a viselkedési formával el fog hagyni én férfiként nem szerettem ha párom ennyire birtokol
2022. dec. 14. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!