Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Járnál olyannal, aki többször...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járnál olyannal, aki többször is megjárta a pszichiátriát?

Figyelt kérdés

2018. jún. 1. 17:00
1 2 3
 1/21 iamaveryniceguy ***** válasza:
46%

Attól függ, hogy miért volt ott.


Egyik exemet 11 évesen megerőszakolták. Ő pár évig járt. Számomra ez egyáltalán nem volt kizáró ok.

2018. jún. 1. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Alapból nem, de ha beleszeretnék, akkor igen.
2018. jún. 1. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
30%
Persze, minden vágyam egy pszichiátriai eset.
2018. jún. 1. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Helyzetfüggő,de ha minden klappolna,akkor valószínűleg igen. Főleg ha már jobban van.
2018. jún. 1. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
0%
Igen, mert lassan én is ott fogok kikötni...
2018. jún. 1. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
74%
Igen, bár nyilván nem mindegy, hogy miért járt ott és meddig volt bent stb.. Én magam is jártam, de nem hiszem, hogy elmondanám annak akivel ismerkedem amég nincs köztünk semmi komoly. Ha elfogad olyannak amilyen vagyok akkor ezen nem fog változtatni, hogy x éve bent voltam x időt.
2018. jún. 1. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Én már voltam 4x úgyhogy nem kérek privit köcce :D
2018. jún. 1. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 peca1000 ***** válasza:

Ha ott dolgozik (orvosnő, ápolónő), akkor igen.


Ha betegként volt ott, akkor nem.

2018. jún. 1. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Igen. Vagy férfi és női barátnőm is akik voltak benn.

És egyikőjüket sem tartom ezért kevésbé embernek.

Sőt a férfi ismerősöm tisztelem, becsülöm ezért, mert ő tudja, hogy visszaeshet, ennek a veszélye megvan. (gyógyszerekkel viszont teljesen normális életet él), és még a legrosszabb pillanatában is (skizo) tudta, hogy ez így nem jó, és az orvosoknak is elmondta, hogy mi a baja, segítség kell neki, tehát ő küzd folyamatosan azért, hogy normális emberként élhessen. Szóval én felnézek rá. Mert nem hagyja el magát, és küzd.


undorító perverz féreg: Részvétem!

2018. jún. 1. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
26%

"Ha elfogad olyannak amilyen vagyok akkor ezen nem fog változtatni, hogy x éve bent voltam x időt."


tehát egy sunyi pat.kány vagy,hogy kaphass nőt

2018. jún. 1. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!