Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Fiatal nők (18-30)! Ti mennyir...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal nők (18-30)! Ti mennyire vagytok biztosak abban, hogy a barátotok nem csalna meg titeket?

Figyelt kérdés

Mióta vagytok együtt?

Szerintetek akkor se csalna meg, ha egy másik nő nagyon nyomulna rá?



2022. dec. 11. 09:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Akik ló nincs alapon vannak a párjukkal azok a megcsalós típusok szerintem.


Ha tudom azt egy férfiról hogy ő választ hogy melyik kell és a többit ejti, és mindig csak azzal foglalkozik aki neki a "ló" és elhajt akár szebbeket, mindenféle tapadó r.bancot is, abban megbízom.

Ritkák az olyanok akiknek elveik vannak hogy akit szeretnek az mellett mindenki más kuka, de vannak ilyenek is.


Az olyanok mint pl incekek vagy akik örülhetnek annak is ha csak 1 nő szóba áll velük, azokkal jobb vigyázni mert nagyeséllyel nem a "ló"-val vannak soha az ilyenek, hanem csak azokkal aki végre szóba állt velük.

2022. dec. 11. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
71%
Semennyire. Ha megcsal akkor menjen ahova akar engem el lehet felejteni. Tovább lépek keresek mást az élet sajnos nem fog megállni.
2022. dec. 11. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
77%
Meglehetősen biztos vagyok benne. 9 éve vagyunk együtt, alaposan kiismertem már. Nyilván van egy 0,1% esély mindig hogy meglepjen, de őszintén nem nézném ki belőle. Akkor sem, ha más nő nyomulna. Ne érts félre, nagyon is jól esne neki és legyezgetné a hiúságát, ebben biztos vagyok, de nagyon max egy játékos flörtig menne el, ha egyáltalán (bár nem nagyon tud flörtölgetni, szóval szerintem az sem valószínű).
2022. dec. 11. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
71%

Az a nő aki maradéktalanul biztos benne, az nagyon el van tévedve. Sokszor évek, akár évtizedek alatt nem ismerhető ki a másik fél.

Sőt tovább megyek. Lehet már meg is tettem akár nem is egyszer. Egy szerelmes, optimista nőt a legkönnyebb megvezetni, félrevezetni.

2022. dec. 11. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
83%

Én soha nem csaltam még meg senkt nem is fogok.

Aki bennem bízik soha nincs eltévedve sem.

2022. dec. 11. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
80%

Semennyire.


De az biztos, ha megteszi mehet hozzá, én végeztem.

2022. dec. 11. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
42%

Jelen pillanatban örülnék ha megcsalna mert mar nem szeretem.

De nem akar. Valni nem akarok egyelőre mert kisgyerek van stbstb, egyedül gyereket nevelni csak nagyon erős exiztenciaval lehet .


Ha ö valna es lenne hol lakjak a gxerekkel jó lenne, de kivan jatszva a dolog , ö maradna a hazban nem én a kicsivel.

2022. dec. 11. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
37%

Biztos vagyok benne!

13 éve vagyunk együtt 3 gyerek tök jól elvagyunk.

2022. dec. 11. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

"Az a nő aki maradéktalanul biztos benne, az nagyon el van tévedve. Sokszor évek, akár évtizedek alatt nem ismerhető ki a másik fél.

Sőt tovább megyek. Lehet már meg is tettem akár nem is egyszer. Egy szerelmes, optimista nőt a legkönnyebb megvezetni, félrevezetni."

sajnos tényleg

volt itt az egyik nap egy kérdés, egyesek még harminc-negyven évesen is tök komolyan elhiszik, hogy a pasijuk amióta együtt vannak, még sohasem nézett meg más nőt.

2022. dec. 11. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
53%
9 ugyan ez igaz a pasikra is! Ők is naivak ezen elv alapján.
2022. dec. 11. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!