Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalhatott? Kiderült a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalhatott? Kiderült a férjemről ( vagyis én jöttem rá), hogy mióta együtt vagyunk többször is felregisztralt tinderre kamu profillal.

Figyelt kérdés
Tehát… Először tagadta, hogy csak egyszer történt ilyen, de az előzmények alapján rájöttem, hogy az évek alatt többször is fent töltött pár napot. Én ebből rögtön azt gondolom, hogy megcsalt. Ő azzal magyarázta, hogy csak kiváncsi volt, hogy kik vannak fent. Mellette láttam, hogy a vidéki lányokat is nézegette. Én nem nézteM volna ki ilyet belőle. Nem éreztem, hogy probléma lenne.

2022. dec. 13. 16:39
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
95%
Nem csalt meg konkrétan, de arra megy ki a játék ez tuti.
2022. dec. 13. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
90%

Nem a Tinderen eltöltött napok száma fogja meghatározni hogy megcsalt e vagy sem. Tinder nélkül is simán megcsalhat bárhol, bármikor ha olyan a személyisége, vagy gond van a házasságotokkal.

Vannak akik a munkahelyükön bonyolódnak viszonyba, és még életükben soha nem voltak fenn társkeresőn. Olyat is hallottam már aki otthon mindig megmutatta a telefonját az asszonynak, közben meg a munkahelyén az íróasztalában tartott még egy telefont, amivel munkaidőben csevegett a szeretőjével.

Szóval azt neked kell tudni, hogy lehet e oka arra hogy megcsaljon vagy sem. És hogy alapjáraton milyen a személyisége, mire lehet képes (te ismered). Próbáltál már komolyan elbeszélgetni vele a házasságotokról? Ő hogy érzi, elégedett a házassággal?

2022. dec. 13. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
80%

" Először tagadta, hogy csak egyszer történt ilyen, de az előzmények alapján rájöttem, hogy az évek alatt többször is fent töltött pár napot."


Nagy baj, hogy nincs köztetek bizalom. Ő először tagadta, te nem hiszel neki, nyomozgatsz.


Mi lehet az igazi baj? Erről érdemes lenne beszélgetnetek.

2022. dec. 13. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
55%
De nagy valami! Szerintem nem létezik olyan társkereső amire ne regisztráltam volna magam, holott 17 éve házas vagyok! Egy férfi akkor néz szét, ha sz*r a szex otthon, vagy pedig egyáltalán nincs. Nálatok melyik a kettő közül? Vigyázz, mert attól hogy minden nap magadra engeded a férjed, sőt kötelezően elvárod, attól még nem beszélhetünk jó szexről, vagy hogy szerinted nincs baj.
2022. dec. 13. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
95%

#2

Najó, de Tinderre csak az regisztrál, aki csajozni akar, munkahelyre viszont nem feltétlen csak azért jár az ember. Én biztos, hogy elválnék, ha nem is bizonyítható, hogy megcsalt, de a szándék megvolt hozzá.

2022. dec. 13. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
Az biztos hogy szívesen félrelépne.
2022. dec. 13. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
10%

5-ös

Házas vagy, vagy csak elképzeled a helyzetet?

2022. dec. 13. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
#7 nem most kell elbeszélgetni, hanem akkor kellett volna, mielőtt felregisztrál Tinderre. Ha nem jó a férjnek valami a kapcsolatban, akkor nyissa ki a száját és kommunikálja le, ne egyből másik puncit keressen. Nálam itt már vége lenne a bizalomnak.
2022. dec. 13. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%

#5

Persze, azt nem zártam ki teljesen, hogy nem csalta meg a kérdezőt. Benne van a pakliban. Csak azt írtam, hogy aki akar az a Tinder regisztrációtól függetlenül is félrelép. Nyilván a Tinder egy "online webáruház" ahol lehet az áru közül válogatni. De hogy megtette e a kérdező férje, azt csak ő tudja. (#2 vagyok)

2022. dec. 13. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
Azzal magyarázza az egészet, hogy ő csak kíváncsi volt. Megkérdeztem tőle, hogy valami hiányzik neki? Azt mondta, hogy mindent megkap tőlem, sőt én nyitottam ki neki szexualisan a világot, mert előttem nem sok barátnője és ott a szex sem volt jó. Szerinte ez a legtöbb férfiben benne van, de nem csinál többet ilyet. Az a baj, hogy bennem így nagyon megrendült felé a bizalom. Ha boldog vagyok és elégedett a másikkal én nem tudnék ilyeneket csinalni.
2022. dec. 13. 17:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!