Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Borzalmas, egyben izgató...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Borzalmas, egyben izgató érzés is. Lelkileg nagyon megvisel, hogy szerintem többször is megcsalt a barátnőm, ennek ellenére úgy vettem észre magamon, hogy mintha fel is izgatna. Mitévő legyek most?

Figyelt kérdés

Kétes érzések lakoznak bennem. Úgy érzem, a barátnőm megcsal. Négy olyan hétvége is volt az elmúlt időszakban, amikor úgy éreztem, mintha füllentene, hogy hol is tartózkodik valójában. Ezeken a hétvégéken nem tudtunk találkozni.


Eddig nem szóltam neki róla, idáig. Tegnap megemlítettem neki ezeket a hétvégéket, hogy mi történt. Természetesen azt mondta, amit kell, nehogy gyanút fogjak, esze ágában sincs engem megcsalni, semmi oka nem lenne rá, azonban ezt a hétvégét megelőző 1-2 napon és most a hétvégén apró furcsaságokat fedeztem fel a szavaiban és a tetteiben, éjszakára kikapcsolt telefon, anyagi elégedetlenség, szembeszállás velem és a többi. Úgy viselkedett velem ebben a pár napban, mint még előtte soha, majd eljött a hétvége, amikor nem tudtunk találkozni. Nem szeretnék kitérni a részletekre, annyi bizonyos, hogy az apró részleteket összerakva úgy érzem, nem mondott igazat, miszerint az egyik barátnőjénél tartózkodik a kérdéses időpontokban.


Nagyon megvisel lelkileg, hogy kétségek között élek. Nagyon sokat rágódok rajta, hogy nem tudom, mik történtek ezeken a hétvégéken. Egyrészről bízok benne, hogy nem tenne ilyet, nem olyan típusú lány, másrészről meg ha tényleg megcsalt és még hazudott is, akkor át vagyok verve.


Viszont ami érdekes, az az, hogy ugyan lelkileg nagyon meg vagyok törve, borzalmasan rosszul esik, ha meg is csal és még hazudik is, ám olyan furcsa érzések keringenek bennem, hogy valamilyen szinten izgatónak is tartom, vagy tartanám, ha összejárna valakivel szexelni.


Ma reggel láttuk egymást és legközelebb vasárnap fogunk újra találkozni, de mivel 200 kilométer a távolság közöttünk, így nem tudjuk megoldani a köztes időszakot, hogy találkozzunk. Ahogy elbúcsúztunk a vasútállomáson, nagyon rossz érzés fogott el, hogy valószínűleg ismét meg fog történni közte és a férfi között az együttlét, ha igazak a feltételezéseim, ám rögtön fel is izgatott, hogy milyen lenne az együttlétüket végig nézni, ahogy ez a férfi jól ellátja a baját.


Hogyan hozzam fel neki a témát úgy, hogy lehetséges, nincs is rá okom, hogy megcsalást feltételezek róla? Egyáltalán beszéljek róla neki a különös érzéseimről? Elvileg lezártuk a vitát közöttünk azzal, hogy ő szeret engem, sose csalna meg és bízzak meg benne jobban.


Három éve vagyunk együtt a barátnőmmel, még nem élünk együtt, de rövidesen ezt is szeretnénk megvalósítani, huszonévesek vagyunk mindketten.



2022. szept. 19. 15:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
83%

Egészségetekre!

Nekem nem lenne hozzá gyomrom!

2022. szept. 19. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
78%
Szerintem te sem szereted őt annyira, ha engednéd, sőt egészen szexuálisan izgatónak találnád, ha mással feküdne le.
2022. szept. 19. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
85%
Ennek a kapcsolatnak vége. Szerintem értelmetlen felhozni ilyesmit, de a saját dolgod te tudod. Amúgy tesztkérdésnek kiváló, nyilván tagadni fog.
2022. szept. 19. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
91%
Nem tűnik túl egészségesnek a kapcsolatotok.
2022. szept. 20. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Most nagyon-nagyon szabadelvűként fogok nyilatkozni, amilyen egyébként nem vagyok :))


Egy kapcsolatban mindent lehet, HA mindketten elfogadják. Úgyhogy beszéljetek róla, (feltételes módban hozd fel a lehetőséget) hátha...

2022. okt. 18. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

"Három éve vagyunk együtt a barátnőmmel, még nem élünk együtt"

Akkor hogy vagytok "együtt"? Hétvégéken vagy akkor se mindig?

2022. okt. 19. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
66%
Vedd rá jó kis csoporos szexre,ha téged és őt is izgatja.
2022. okt. 19. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Mi ez a zagyvaság? Olyan, mint egy álromantikus szerelmi horror.
2022. okt. 19. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ööö anyagi elégedetlenség szerintem ott màr elszólta magàt hogy titokban mit csinàl ezeken a a napokon. Dolgozik. Plusz munkàt vàllalt csak nem akarta hogy tudd.


Ha meg megcsal akkor meg nem ezen kéne kattognod hogy fu de izé és hogy de izé hogy felizgat. Biztos tul sok szexfilmet nézel. Ezek igy csak összeesküvés elméletek szexfüggöség gyanuval vagy szexfétissel tarkìtva. Sxerintem necces hogy téged ez felizgat te inkàbb amugy tudat alatt szvinger és nyitott kapcsolat pàrti vagy csak nem tudsz róla.

2022. okt. 19. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
* Szerintem
2022. okt. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!