Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szeretők mondják egymásnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretők mondják egymásnak hogy szeretlek, vagy hiányzol,?

Figyelt kérdés

2022. dec. 15. 23:47
 1/10 anonim ***** válasza:
72%
Igen. Sőt azt is, hogy éhes vagyok, a postára megyek, elfogyott a kechup, ...
2022. dec. 16. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
84%

Igen

De dnnek a szeretleknek nem olyan a jelentése, hogy szeretlek=hű vagyok, éred a tűzbe is mennék, ott vagyok melketted a bajban, számithatsz rám, akkor is csak te kellesz ha vannak szebbek is.

A szeretőtől a szeretlek = szeretem hogy van szex, hogy nem kötsz le hogy csalhatlak osszevissza hogy nyitott kapcsolatban vagyunk hogy nem kell támogatnom teged hogy kulon van életed es nem kavarsz be az enyémbe

2022. dec. 16. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Van aki mond ilyeneket, de majdnem 100%-ban csak a pót numera megtartása miatt. Nem akar vesződni másik keresésével.
2022. dec. 16. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Mindig a tetteket kell nézni, nem a szavakat. A szex utáni szeretlek, és a szex előtti hiányzol-t a helyén kell kezelni :D
2022. dec. 16. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
82%
Persze, ahogy a feleségének is, ahová bebújik éjszaka az ágyba.
2022. dec. 16. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet általánosítani. Én voltam szerető 2 ízben is (epres meg áfonyás...na jó csak vicc).


Az elsővel egyszeri eset volt. Nem volt tervezve, csak barátok voltunk, ilyen szinten jól kijöttünk, de nem is volt az esetem meg idősebb is volt. Aztán egy ottalvós rendezvényen némi iszogatás után szeretkeztünk. Na erre nem számítottam. Itt az aktus után megfogadtuk, hogy nem hibáztatjuk egymást, felejtsük el, maradjunk barátok. Persze ezután már sosem voltunk igazi barátok, kerültük egymást.


A másik esetben meg érzelmek voltak először utána jött csak a szex. Végül el is vált és összejöttünk. Na ott mondtuk gyakran, hogy szeretlek, amikor még a férjével volt...

2022. dec. 16. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
34%
Mi gyakran mondjuk, egyre gyakrabban, már négy éve. O nem mondja a feleségének, ebben biztos vagyok. A felesége se neki.
2022. dec. 17. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
#4 türelmes vagy, ha 4 éve vele vagy.
2022. dec. 17. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Most ez így jó nekem. Nem szeretnék összekoltozni senkivel. Igaz, néha nagyon hiányzik, ha nincs itt, de mindennap már sok lenne. 16 évig éltem házasságban,most jó a szabadság.
2022. dec. 17. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
62%
Én csak szex közbe mondom, de tudja, hogy ebbe nem kell többet belegondolni.
2022. dec. 19. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!