Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még remény?

Figyelt kérdés

A barátommal 5,5 éve vagyunk együtt, szeptemberben kiment Erasmusra 5 hónapra, voltam kint nála 2x, a távkapcsolat alatt voltak viták/veszekedések persze, de mindig megoldottuk. Első kapcsolata ez mindkettőnknek. 9 nappal azelőtt, hogy hazaérkezne karácsonyozni kiderült, hogy aznap egy buliban megcsalt, részegen csókolózott egy lánnyal és még fel is akarta vinni a lakásra folytatni a dolgokat, de a lány nem ment. Miután hazaértek a lány még ráírt instán és még a barátom meg is kérdezte tőle, hogy mikor jön újra a városba, flörtölgetés stb. Mindezt a lánytól tudtam meg (volt egy rossz megérzésem és ráírtam a csajra akit aznap a buli után követett be Instagramon). Persze nekem is írt a barátom amikor hazaért, ugyanúgy ahogy szokott, mennyire szeret, jó éjt, holnap beszélünk,ezer szívecske, a szokásos esti elköszönésünk. A lánnyal délelőtt beszéltem és amint megtudtam azonnal hívtam a barátomat, aki akkor még aludt, de nagynehezen felvette, persze mindent tagadott és csak akkor ismerte be, amikor elküldtem neki a screenshotot amit a csaj mutatott nekem, hogy miket írogatott neki a buli után. Azonnal elsírta magát, de a részegségen kívül azzal magyarázta még a dolgot, hogy nem tudta mi lesz a kapcsolatunkkal, mert annyira megváltoztunk mindketten. Ennek én nemnagyon voltam tudatában, pont 2 héttel az eset előtt volt egy nagyon mély beszélgetésünk amiben minden kis problémánkat megbeszéltük az utóbbi időből, azóta semmiféle feszültség nem is volt köztünk. Engem az bánt a legjobban, hogy azt mondta a lánynak, hogy nincs barátnője és, hogy tagadta amit tett. Persze rengeteg tervünk volt, hogy miket csinálunk majd, miután hazaért az Erasmusról, a telefonban azt mondta, hogy ő ezt továbbra is szeretné, és, hogy szeret, a mindene vagyok, de nem küzdött, hogy ne szakítsunk, kicsit el is fogadta. Nem szidtam, nem kiabáltam vele a telefonban, higgadtan kezeltem a helyzetet, mindketten megsirattuk az életreszóló, szép emlékeket. Mindig is mondta, hogy annyira mély kötődés és szerelem van köztünk, hogy ezt nem lehet elengedni és soha nem is fogjuk. Azt mondta, hogy később mondta volna el, hogy mit tett, de szerintem sosem vallotta volna be. Mindketten 24 évesek vagyunk.

Ez 8 napja történt, azóta nem írt, nem hívott, egyáltalán nem keresett. 1 nap múlva hazajön, itt lakunk 5 perc sétára egymástól, annyira készültünk a közös karácsonyozásra most pedig ez szertefosznalni látszik, ott találkoztunk volna a reptéren, nagyon vártuk.

A kérdésem az lenne, hogy vajon már soha többet nem fog keresni, vagy megpróbálni visszaszerezni engem?

Aggaszt, hogy eltelt 8 nap és semmi...



2022. dec. 18. 19:25
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
84%
Él mint hal a vízben. Ezek az idők járják nála.
2022. dec. 18. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
63%
Tudod h azzal a lánnyal van. Aminek vége van, annak vége van. A bizalom vége, a kapcsolat vége.
2022. dec. 18. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
84%
Nekem az első kapcsolatom ilyen volt. Nagy szerelem, nagy érzések. Ekkor fedezet fel az igazi szexualitást, elég sok minden éltek meg együtt és sokat is változtok. Nekem is vége lett, nagyon nehéz gólt elemgedni és sokáig is tartott, de próbáld meg. Nem a megcsalás, hanem a változás miatt.
2022. dec. 18. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem ennek nagyjábòl vége, első kapcsolat, nála ùgy tűnik elmùltak az érzések, nem is lehet senkit hibáztatni szerintem.
2022. dec. 18. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Mindketten ennél sokkal mélyebbnek hittük a kapcsolatunkat, valami külölegesnek, nagyon szeretett engem.

Az anyukájával még tartom a kapcsolatot, azt mondta ő még beszélni fog vele erről.

Bár tudom ez nem sokat tesz hozzá a végeredményhez. :(

2022. dec. 18. 20:26
 6/16 anonim ***** válasza:

Először is teljesen érthető, hogy sajnálod a kapcsolatot, mert szép és jó volt, első szerelem stb.


De ez a rész számomra érthetetlen:


"A kérdésem az lenne, hogy vajon már soha többet nem fog keresni, vagy megpróbálni visszaszerezni engem?

Aggaszt, hogy eltelt 8 nap és semmi..."


Kérdező ne haragudj meg, nem akarlak bántani, de téged nem zavar, hogy eltitkolta volna, hogy megcsalt???

Mert a kérdés nekem ezt sugallja.

Ha írna, hogy beszéljétek meg, többet ilyet nem csinál te megbocsajtanal neki?

Mert úgy tűnik.

Ha azt tennéd nagyon buta lennél, mert:

1)Sok volt a vita és bár átbeszéltétek ő nem változott.

2)Megcsalt, az ok nem a feszültség egyedül, hiszen volt kommunikáció, hanem mert az első vagy neki és szeretne más lányokkal együtt lenni, kevés vagy, megunt.

3)Nem a távkapcsolat a hunyó, mert aki félrelép nyugodtan megteszi az orrod alatt is.

4) Nem szerelmes már beléd és lehet még lelkiismeretfurdalást sem érez oly nagyon, mert még csak nem is könyörög, hogy kezdjétek újra.


Véleményem szerint ennek a kapcsolatnak annyi és akkor is halálra van ítélve ha te kezdeményeznéd a bekulest, mert ez a fiú élni akar szinglikent.

Úgyhogy a válaszom nincs remény és nem is lesz, mert előbb utóbb úgyis ide jutnal ahol vagy megalázva és teljesen letojva a magasról.

Akármilyen nehéz lépj túl rajta, ne tedd magad ki még több ilyen helyzetnek, mert ettől a fiutol más nem várható.

2022. dec. 18. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Sosem hallottam még ilyenről, hogy az aki megcsalja a párját még csak nem is próbálja meg jóvá tenni és visszakapni őt.
2022. dec. 18. 20:30
 8/16 anonim ***** válasza:
92%
Mindenki azt gondolja, mikor szerelmes, hogy az ő kapcsolata különleges meg, hogy ennél jobban már szeretni sem lehet. Ez mind szép és jò, csak el kell fogadni azt a tényt, hogy ezek mùlandò dolgok. Első kapcsolat, kívülről nézve egyértelmű, hogy nem a sírig tart, legalábbis jò esetben. Lehet, hogy keresni fog, ha haza jön, de ettől függetlenül ő már elkezdett leválni ròlad, lehet ezt még hùzni egy darabig, de én ùgy gondolom, hogy nem érdemes.
2022. dec. 18. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
92%
Jó reggelt, ez a nagy betűs élet.
2022. dec. 18. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
90%

Nagyon sok mindent meg lehet beszélni, de sokszor van olyan, hogy egyetlen pillanaton elúszik az egész. Nekem volt olyan, hogy ettől jóval hosszabb kapcsolatot ugyanennyi idő alatt dobtam.

Nem voltam hajlandó tovább csinálni, megvolt az a pont, amitől nem fordultam vissza. A legfurcsább, hogy ez jó döntés volt. Elég volt és kész.

2022. dec. 18. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!