Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A férjemnek volt egy kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjemnek volt egy kapcsolata kb.3 hónapig. A nő még mindig vele dolgozik. Váljak el vagy van még remény?

Figyelt kérdés
A nő az én barátom is volt állítólag, a gyerekeinek is sokat segítettem, sokat voltak nálunk. Azért lett vége, mert lebuktak. Sokszor volt nálunk a nő, a szemem láttára simogatta meg a férjemet... A gondom azzal van, hogy még mindig együtt dolgoznak. Szabadnapokon is gyakran kérdezi tőle, hogy mit fog aznap csinálni, hova megy. Ha együtt jönnek haza, mindig hazaviszi. Mondtam neki, hogy ez engem zavar, de nincs változás. Csak a válás marad, ugye? Engem soha nem vitt még el a munkahelyemre, sem a bölcsődéhez, ami közel van a nő lakásához. Nem értem, miért kell őt hozni-vinnie. Amikor utoljára beszéltem volna vele erről, megütött a gyerekek előtt.
2019. nov. 15. 02:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
93%
Gratulálok. Ha hagyod, hogy üssön, meg is érdemled! Én már a megcsalásnál leléptem volna...
2019. nov. 15. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
89%

Én elválnek. Mi az, hogy megütött?

Az autó még közös, használd te is és furikazz vele jóképű férfiakat.

2019. nov. 15. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
jobban teszed, ha elválsz és enélkül a mérgező légkör nélkül neveled a gyerekeket, minthogy belenyomorodjanak lelkileg, hogy mit művel az apjuk az anyjukkal
2019. nov. 15. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Nincs remény.
2019. nov. 15. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Ezek alapján nem értem, miért merült fel benned ez a kérdés, miben akarsz még reménykedni? A nővel egyértelműen folytatja a viszonyát, legfeljebb csak nem viszi haza. Az meg, hogy megütött, az utolsó utáni csepp lenne a pohárban, az ilyen elől menekülni kell, nem tudom miben akarsz még reménykedni. A házasságodnak lőttek, és amúgy a gyerekeidnek is sokkal jobb lesz, ha nem ezt látva nőnek fel.
2019. nov. 15. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Felmossa veled a padlót és te nem veszed észre. Persze, mert lassan belefásultâl. Tévedsz, ha azt hiszed hogy köztük vege. Még mindig baszogatja azt a nőt csak jobban titkolják.

Csak a válàs oldja meg. De utána ne ugorj fejest egy másik kapcsolatba, törődj magaddal, legyen önbecsülésed, mert a mostani nulla.

Ha nincs önbecsülésed mindig mások kapcája leszel.

2019. nov. 15. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha amit leírtál igaz, azonnal válás és hajtsd ki. Grátiszban még szépen elmondanám a helyedben a luvnyájának is, hogy hogy jártál, nehogy utána őt is pofozgassa ha úgy tartja úri kedve.
2019. nov. 15. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
49%
Ritka egy balek vagy kerdezo! Megerdemled a sorsod!
2019. nov. 15. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Mit szeretnél még, smárolja le előtted, hogy felfogd, hogy szarrá vagy alázva? Egyértelműen te csak arra vagy jó, hogy mossál utána, meg a gyereket neveld.

Nyilván együtt van a csajjal.

Felfoghatatlan számomra, miért gondolod úgy, hogy itt bármire van esély.

2019. nov. 15. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Válás.
2019. nov. 15. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!