Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalt vagy nem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalt vagy nem?

Figyelt kérdés

Egy jó ideje a barátom őrízte a telefonját , mint valami buta gyerek és fura volt nem értettem miért , hiszen eddig mindig odaadta. Aztán megkérte a kezem gondoltam azért , de azóta se változott a helyzet .


Szóval a barátom elment otthonról én

pedig megnéztem az üzeneteit szinte biztos vagyok benne , hogy a beszélgetéseit törölgeti. Láttam , hogy küldött valakinek egy képernyőfotót valami snapről . Nem is tudtam , hogy van snapchatja . Szóval megláttam , hogy van neki és beléptem a snapchatbe . Ahol láttam jó sok snapet kap . És hogy oda volt írva , hogy 24 órán belül az üzenetek eltűnnek néhány névnél . Mindegy volt egy lány ahol nem írta ki ezt a 24 órás dolgot és én véleményem szerint flörtölős stílúsban beszélt vele . Csak pár mondatot láttam . Felhívtam mi a fasz ez és az az ember úgy hazarohant még a snapchat fiókot is törölte egyből véglegesen , hogy még csak szembesíteni se tudjam azzal amit láttam . Kikapta a kezemből a telefonom és a fotókat is kitörölte . Végül bevalotta , hogy igen van neki , de azt mondta csak sima képeket küldözgetet mindenkinek és hogy nem beszélt senkivel valamit rosszul láttam .


Mindegy nem értek a snapchathez nekem nincsen . Nem értem miért kell üzenetben képeket küldözgetni másoknak és nem nyilvánosba tenni . De arra is megvan a magyarázat , hogy mindenki ezt csinálja . Azt se értem mi az a 24 orás eltűnés néhány embernél azt bekell neki állítani nem ? Vagy néhány embernél csak úgy beállítódik .

Nem láttam sokat a flörtölős beszélgetésen kivűl , mert minden eltűnik csak az látszódik , hogy beszélt vagy képeket küldött .

Azzal mentegetőzik még , hogy amúgy két hete már nem is használja ami igaz . Minden amit ő küldött két hetes .

Nem tudom . Nem tudom átlátni normálisan . Szóval szerintetek megcsalt?



2023. jan. 14. 23:41
A kérdező szavazást indított:
Igen , megcsalt .
Nem , nem csalt meg .
Idegesíti csak a gondoldat , hogy megnézem a dolgait .
30 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
97%

Flört volt és az, hogy ki akarta magát beszélni, dugdosta a telót arra enged következtetni, hogy nem ez lesz az utolsó eset.

Nem tudom megcsalt-e testileg, de lehet, hogy érzelmi szinten ja.

A flört is egyfajta megcsalas, de ha még nem is az, akkor is az a lényeg, hogy affelé tart a párod.

És amikor nem tudsz bízni a másikban, telójában kell kutakodni az már egyáltalán nem jó.

Úgyhogy vagy adsz neki még egy esélyt, de gondolom résen leszel vagy most szakitasz vele, mert nem mindegy, hogy nyugodtan ébredsz és fekszel vagy napi szinten nyomozgatni kell és figyelni a viselkedését.

2023. jan. 14. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
20%
Nem csalt meg, max flörtölt.
2023. jan. 15. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
95%
Nem érdekelne, hogy megcsalt-e. Én nem vagyok olyannal, akiben nem bízom meg vakon. Aki sumákol, akármilyen helyzetben is, nem őszinte velem, azzal még csak nem is barátkozom, nemhogy kapcsolatban gondolkodjak. Ki van zárva.
2023. jan. 15. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
97%
#3 igaz, de a kérdező olyan naív hogy ezek után is megbízik benne, hisz a menyasszonya. Ha megcsalná, kiderülne és utána monaná hogy több lyen nem lesz , akkor is hozzámenne, elhiszed? :D
2023. jan. 15. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
98%
El. De mindenki úgy cseszi el az életét, ahogy akarja. Nem szabad megbízhatatlan emberekre pocsékolni az energiád, mert csak rosszul járhatsz, ez tény. Legyen szó jóbarátról, rokonról, vagy akár szerelemről. Szeretni valakit nem elég. Egy jó élethez annál sokkal többre van szükség, és ezek közül első a feltétel nélküli bizalom.
2023. jan. 15. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Meg ha nem akkor meg fog....szakitàs....
2023. jan. 15. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
3%

A snapchat igy mukodik joreggelt…

A flört meg nem megcsalás.

2023. jan. 15. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
94%
Ha valaki annyira szerelmes, hogy nősülni készül, és már ebben az időszakban sem vak másokra, az több, mint nyugtalanító. Az ilyen előjelek nem pozitívak a jövőre nézve. Jelenleg semmi másra nem kéne tudnia gondolni, mint rád, nem gondolod? Nem mennék hozzá, és alaposan elgondolkodnék azon, hogy mi az, amit mond és mi az, amit tesz valójában. De hogy a jövőmet nem alapoznám olyasvalakire, akinek az esküvő előtt nem rajtam járnak a gondolatai, az 100%.
2023. jan. 15. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

"úgy hazarohant még a snapchat fiókot is törölte egyből véglegesen, hogy még csak szembesíteni se tudjam azzal amit láttam . Kikapta a kezemből a telefonom és a fotókat is kitörölte ."

Ha nem lett volna rejtegetnivalója, akkor mi ez a heves reakció??

Te így reagálsz, ha "ártatlan" vagy?


"Azzal mentegetőzik még , hogy amúgy két hete már nem is használja ami igaz "

Két hete még lehetett flörtölni? Érdekes kapcsolat ez. Az zavarna, hogyha reggel jött volna üzenet, de ha már két hete nem használja az ok?


"Egy jó ideje a barátom őrízte a telefonját , mint valami buta gyerek és fura volt nem értettem miért , hiszen eddig mindig odaadta. Aztán megkérte a kezem gondoltam azért , de azóta se változott a helyzet ."


Bízol te ilyen emberbe, aki dugdossa a telefonját?

Majd mindig nyomozgatni fogsz meg azt figyeled, mikor hagyja ott véletlenül a telefont és ott remegsz, hogy valamit kinyomozhatsz?

Milyen kapcsolat ez így?

2023. jan. 15. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!