Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért nem bízok a férfiakban?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem bízok a férfiakban?

Figyelt kérdés

Van egy csodálatos párom,aki nagyon figyelmes,nyugodt természetű,aranyos férfi,mégis az a helyzet hogy habár semmilyen okot nem ad erre,egyszerűen néha rámtör az érzés hogy “mi van ha majd egyszer megcsal?” “Ha szakít velem mert nem vagyok neki elég?”

Nem tudom hogy ezzel mit kezdjek,de mintha minden férfiban (még abban is aki közel áll hozzám) csak egy hűtlen személyt látnék aki idő kérdése és megbánt egy nőt.



2023. jan. 13. 00:29
 1/8 anonim ***** válasza:
89%

"“mi van ha majd egyszer megcsal?” “Ha szakít velem mert nem vagyok neki elég?”"


Semmi.


Magadban bízz, és magadnak legyél értékes.

2023. jan. 13. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hát mi ezt honnan a bánatból tudjuk? Üljél le a kanapéra és gondolkozz meg beszélgess magaddal, egyszer majd leesik.
2023. jan. 13. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
51%
ha ilyen kétségek merülnek fel benned egyáltalán nem biztos, hogy ő a te "csodálatos" párod,.
2023. jan. 13. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nincsen teljes körű garancia soha egyetlen kapcsolatban sem, hogy soha senki sem csal meg. A házasság sem ad garanciát arra, hogy soha nem váltok el. Addig ne vállalj kapcsolatot senkivel, amíg a kockázatot is nem vagy képes vállalni.
2023. jan. 13. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos semmi garancia nincs rá, én is ilyen gondolatokkal küzdök
2023. jan. 13. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
A 4-essel értek egyett. Én az miatt nem biztam sokáig egy férfiba se. Mert volt egy férfi az életembe aki megcsalt 2 évig voktunk együtt.. Utánna Sokáig nem mentem bele komoly kapcsolatba. De változtam. Megtanultam bizni emberkbe.
2023. jan. 13. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Paranoid vagy. Tudnak ra adni gyogyszert
2023. jan. 13. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Pszicihiáter. Ír fel haloperidolt, szedd és meggyogyulsz
2023. jan. 14. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!