Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez megcsalásnak számít?

Figyelt kérdés
Szerintetek mi az ami már nem fér bele egy kapcsolatban? Gondolok itt arra pl ha chetelnek olyan dolgokról beszélnek ami elég személyes és szexualitásról is szó esik de találkozni nem találkoztak illetve kb lehetetlen is hogy találkozzanak

2022. márc. 18. 15:09
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen annak számít. Ezt veled kellene hogy megbeszélje, de egy idegen véleménye fontosabb
2022. márc. 18. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod konkrétan a szexualitás alatt azt értem hogy azt fejtegetik hogy egymással szeretnének szexuális kapcsolatot.
2022. márc. 18. 15:23
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Akkor még főleg, és majd még is oldják hogy találkozzanak.
2022. márc. 18. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez már érzelmi megcsalás,ami be fog teljesülni,ha így folytatja.
2022. márc. 18. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Számomra is megcsalás. Sajnos nekem is volt benne részem. Az exem annyit reagált rá, mikor lebukott, hogy ezek csak szavak, sose volt közelebbi kapcsolata egyikkel sem, túlreagálom a helyzetet.
2022. márc. 18. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
36%
Kérdezd meg a párod. Tőle függ, hogy mit tart annak
2022. márc. 18. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2022. márc. 18. 17:41
 8/10 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem megcsalás. Sőt már sztem a chatszex is az. Most még szexuális témáról írtok, aztán jön a ki mit tenne a másikkal. Aztán jön a talizás. Volt ilyen, tudom miről beszélek. Szóval ha vacak a kapcsolatod, tegyél érte. Mert ez intő jelnek vehető! Sürgősen figyelj oda a párodra. ❤️😘
2022. márc. 18. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
De még ha nem is teljesül be, hogy találkozzanak akkor is érzelmi megcsalásnak számít, ami nálam majd egyenértékű a fizikaival, hisz oda a bizalom, ami egy kapcsolatban a legfontosabb.
2022. márc. 19. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Két szintje van.

Egyik, a random emberrel történő chatelgetés, a szexchat. Abban is azt részletezzük mit csinálnánk egymással, de valójában az nem a másiknak szól, csak a fantáziánkat írjuk ki. Ez még nem megcsalás, de a kapcsolatba azért már ez sem fér bele.

A másik, mikor igenis tudjuk kivel chatelünk, és igenis neki szólnak az írottak, a leírt vágyak. Ez már határozottan megcsalás. Lehet még nem érzelmi, de gondolati az igen. De akár már érzelmi szintű is lehet, ha már a vonzalom is kialakult.

2022. márc. 19. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!