Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mért esik neki rosszul? Nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért esik neki rosszul? Nem vagyunk együtt a szeretömel, 1honapja és a tegnap írt hogy Boldog Valentin napot. írtam neki hogy annak írja akit valóban szeret, Ö meg anyit írt, köszi.

Figyelt kérdés

2023. febr. 15. 07:19
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Nem hazudott szerelmet. Ez csak egy óvatos tapogatózás volt szerintem, és valószínűleg csak kereste az ürügyet, hogy szóba állsz-e vele még és biztos messze a szülinapod vagy a karácsony, hát mit írjon, ha épp Valentin-nap van.

De szerintem lépj túl rajta, ne keresd. Amúgy is az erkölcsi szempontokon túl időpocsékolás szeretőnek lenni és nincs olyan, hogy nem alakul ki kötődés két ember között, akik összejárnak. Tehát csak sérülni lehet benne, amivel elveszed a lehetőséget magad elől, hogy olyat találj, aki tényleg a társad lehet és nem csak akkor, ha nincs fontosabb.

2023. febr. 16. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!