Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Más is járt úgy,hogy ma nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is járt úgy,hogy ma nem kapott Valentinra semmit?

Figyelt kérdés

Tudom,hogy sokak szerint elcsépelt ünnep,de azért jól esett volna,ha a párom nem feledkezik meg róla. Nem várok el nagy dolgokat,egy kis csoki vagy egy szál virág is jól esett volna. Mikor felhoztam ezt,akkor teljesen kiakadt és kiabált velem,hogy őt nem érdekli a Valentin,miért fontos ez,hogy ilyenkor adjon valamit? Én vettem neki ajándékot,de most már feleslegesen,úgy érzem.4 éve együtt vagyunk,eddig még nem volt ilyen. Úgy érzem egyre kevésbé érdeklem őt.


Most végig sírtam a délutánt ez miatt,ő meg hozzám sem szól. Mint akit nem is érdekel,hogy megbántott.



2023. febr. 14. 18:36
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Mert valószínűleg tényleg nem érdekli, hogy bántott. És ezt nem azért mondom, mert nem vett semmit, hanem ahogy viselkedett veled. Meg hány évet akarsz erre a fszparasztra szánni?
2023. febr. 14. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
31%

Ez az ajándékkövetelőzés tenyleg tré.

Meg ez miatt még sírni is. Mint vmi pincsi?

2023. febr. 14. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Ne rijjá. Nem ríni kell.

Cselekedni.


"Mint akit nem is érdekel,hogy megbántott."

Elhiheted, hogy nem érdekli.

2023. febr. 14. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
92%

Nem kaptam semmit és nem is adtam semmit, ami mindkettőnknek tökéletes, mert egyikünket sem érdekli a valentinozás. Ha viszont őt érdekelné, akkor valami aprósággal megleptem volna, akkor is, ha engem teljesen hidegen hagynak az efféle kamuünnepek. Ez a minimum, ha érdekelnek a másik érzései és nem is valami megerőltető.

Ő egyértelműen leszar téged, az írásodból azt veszem ki h ez nem az első jele a dolognak, csak hab a tortán. Innentől kezve rajtad áll, hogy meddig akarsz egy ilyen kapcsolatban szenvedni. Nem elég, hogy le vagy szarva, de még csak nem is kommunikálhatod az érzéseidet semmilyen módon. Megéri?

2023. febr. 14. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
46%
Egész évben kéne figyelmesnek lenni, és kedveskedni a másiknak, nem erőltetetten ezen az egy napon.
2023. febr. 14. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
46%
Jó ez a Valentín nap. Mint a karácsony. Dráma a köbön. 🍿🍿🍿
2023. febr. 14. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
11%

"Mint akit nem is érdekel,hogy megbántott."


Engem se érdekelne XD

2023. febr. 14. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
49%
Én megmondtam az első valentin nap előtt, hogy nem valentinozok, nem vagyok amcsi majom. A párom hálásan nézett rám. :) Nő vagyok amúgy.
2023. febr. 14. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
73%

Én nem kaptam semmit.


Mondjuk szingli vagyok, az is igaz. XD

2023. febr. 14. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
23%

Én sem értem mit kell a hülye amerikai szokásokat utánozni.

Csak egy nap, mit érsz vele, hogy vesz valamit, de az év összes napján le se tojj? Semmit, akkor inkább fordítva legyen.

2023. febr. 14. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!