Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért írogathat nekem, mikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért írogathat nekem, mikor ő szakított velem?

Figyelt kérdés

Adott a szituáció, a srác 27, én 29 éves. Egy hete nagyjából 6 hét ismertség után közölte a srác, hogy ő nem túl kompromisszumképest, kapcsolatként ne folytassuk ezt a dolgot, mert csak mindketten sérülünk, de barátilag tartaná velem a viszonyt a későbbiekben.


Engem hidegzuhanykén ért az egész, nem erre számítottam.


Ezek után három napon át majdhogynem úgy beszéltünk, mint korábban, majd pár napja 1-1 mondatot írunk egymásnak. Néha képet küldünk. Egyszer ő, egyszer meg én.


Ma is írt, hogy vagyok. Mondom jól, remélem te is.


Ennek van valami oka? Ha van még plusz ötletem, írjátok le.



2023. febr. 14. 23:26
A kérdező szavazást indított:
Unatkozik, nem jött be a másik randipartner.
Ő ilyen személy, tényleg akar barátkozni, csak a kapcsolat nem képzelhető el köztünk.
Így könnyít a lelkén, segít nekem elfogadni ezzel a helyzetet.
Csak játszadozik. Majd ha úgy alakul, lelép.
Megbánta, hogy szakított és puhatolózik.
Emberként kedvel engem, de racionális alapon inkább megérte szakítani velem.
18 szavazat
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
65%
"kapcsolatként ne folytassuk ezt a dolgot, mert csak mindketten sérülünk, de barátilag tartaná velem a viszonyt a későbbiekben."
2023. febr. 14. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
40%
Csak barátkozni akar, azért keres, azért tartja veled a kapcsolatot.
2023. febr. 15. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Én is ezt gondolom, de mégis olyan fura, hogy néha majdnem egy napig csend van majd aztán jön ez az 1-1 üzenetváltás, ami néha már inkább kínos, mint természetes. De a másik fél is lehet össze van zavarodva azzal kapcs, hogy én hogy viselem ezt az egészet?
2023. febr. 15. 03:31
 4/14 anonim ***** válasza:
48%

Ha valóban azt gondolnád hogy csak barátkozni akar nem tennéd fel ezt a kérdést....

Túl gondolod.

Elmondta nem akar semmit, úgy látta a legjobbnak ha szakítotok és egyszerűen barátságot megtartjátok ennyi.

Szépen-lassan leépíti azt ami volt.

2023. febr. 15. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Tudat alatt nyilván vagy egyfajta vágyakozás és reménykedés, ha itt erre utaltál. #4


Nagyon fájt nekem, de érzem, hogy a fájdalom már enyhül, pláne hogy 6 hét volt az egész. Azóta elkezdtem megint randizni, de megfogadtam, hogy itt nem fogok egy hétre ennyi talit szervezni az illetővel, mert nem jó ha már egy hét után kötődöm valakihez...


Az hogy tudunk-e barátok maradni meg az idő amúgyis eldönti. Lehet ő most is úgy próbálna már kezelni, csak én próbálom minimalizálni vele a napi kommunikációt.

2023. febr. 15. 05:01
 6/14 NTBS ***** válasza:
36%
Mert szeretné, hogy barátok legyetek.
2023. febr. 15. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
74%
Dehogy akar barátkozni 🤣 ha annyi pénzem lenne, ahányszor ezt a dumát kaptam az exeimtol, már gazdag lennék :D nehéz érzelmileg elszakadnia, de vágyik más nokre, ezért talonban tart. Ha nem jön neki össze jobb, akkor jó leszel te is, téged bármikor elővehet, mert a kommunikáció alapján vevő vagy rá. Tudod, ki akarna barátkozni azzal, aki szerint nem voltam neki megfelelő pár…
2023. febr. 15. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem ha volt szex akkor csak az miatt hogy meg tart annak…
2023. febr. 15. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Most megint írt. De csak annyit, hogy mennyi dolga volt, és kivan a munkától.
2023. febr. 15. 09:17
 10/14 anonim ***** válasza:
85%
Építsd le, ez egy energiavámpír. A figyelmed és az érdeklődésed tetszik neki, de te magad nem. Tisztességtelen a részéről igényt tartani a barátságodra annak tudatában, hogy te párkapcsolatot akartál vele. Ne alázd meg magad, ne hagyd magad kihasználni.
2023. febr. 15. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!