Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért mindig a megcsaló fél a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mindig a megcsaló fél a hibás? Miközben lehet, hogy nem volt más választása.

Figyelt kérdés
Házasságban élek évek óta, de a férjem szexualisan kevés. Sokszor mondtam már neki, de neki ez a heti 1-2 elég....mert fáradt stb. és ezek az alkalmak elég rövidek is...Régebben nem ilyen volt..bár sose volt az a nagy étvágyú, de többször voltunk eggyütt.Elválni a rengeteg közös dolog miatt( ingatlanok, vallalkozas, gyerekek) nem tudok. De en nem akarok így élni, heti 1-2x 10 perc szex...Meg kellene elegednem ezzel 34 evesen? Ha belegondolok, hogy ez var ram meg x evig..... Ja, és nem híztam el vagy bármi ilyesmi...

2023. febr. 25. 23:52
1 2 3 4 5 6 7
 1/67 A kérdező kommentje:
Hogy várhatja el a másik fél, hogy a házastársa éljen szinte szűzi életet, pl. amikor csak az a heti 1 jön össze.
2023. febr. 25. 23:53
 2/67 anonim ***** válasza:
90%
Magának köszönheti, de a megcsalás attól még rossz dolog és hiába szépíted!
2023. febr. 25. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/67 anonim ***** válasza:
60%
Heti egy? Nálunk 2-3 havonta van egy. Na és nem vagyok igénytelen, nem vagyok elhízva, diplomás vagyok, egzisztencia, anyagi és érzelmi biztonság, beszélgetések, mindenben segítek. A baj az annyi, hogy a feleségem sosem szerette a szexet, csak éppen nem vallotta be, most meg már tehernek érzi. Előttem sem szerette, bevallása szerint asszexuális. Frankó mi? 2 gyerek után ezzel jó szembesülni! Most meg közölte, hogy a 2-3 havonta történő szexet is stornózza.
2023. febr. 26. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/67 A kérdező kommentje:
Ez annyira felhaborito! En is kisse csobe huzva erzem magam, hogy ilyenkor, mikor mar az ember nem tud lepni semerre, ilyen helyzetbe kerul. Heti 3-4lenne idealis szerintem,es nem pár percben...
2023. febr. 26. 00:10
 5/67 anonim ***** válasza:
22%
Igazad van, a heti 3-4 lenne az alap. Minden másnap kb. és nem pár perc. De a te esetedben is megoldás lehet egy szerető.
2023. febr. 26. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/67 anonim ***** válasza:
80%

Ha elégedetlen vagy szakíts/válj, vagy legyél őszinte és legyetek nyitott házasságban.

A megcsalás mindig a megcsaló hibája és mindig undorító.

2023. febr. 26. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/67 anonim ***** válasza:
33%
Nem mindig az. Az én férjem több mint egy éve nem ért hozzám semmijen szinten! Na most az ítéljen el aki ilyen helyzetben nem menne félre. Sokszor próbáltam én is megbeszélni, szexi fehérneműket vettem de a baba születése óta nem tud rám úgy nézni. Ez ennyi. Nem szépítés de nem csak az a hibás aki félre megy. Sokszor megvan rá az ok.
2023. febr. 26. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/67 anonim ***** válasza:
87%
Azért elég szánalmas a "közös dolgok" miatt együtt maradni...
2023. febr. 26. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/67 anonim ***** válasza:
95%
Hogy a frászba ne lenne más választása. Pisztolyt szegeznek a fejéhez, hogy már pedig félredugsz, vagy meghalsz? :D
2023. febr. 26. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/67 anonim ***** válasza:
86%

"Na most az ítéljen el aki ilyen helyzetben nem menne félre"


Elítéllek. 100%-osan a megcsaló hibája. El lehet válni, idióták.

2023. febr. 26. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!