Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Srácok, melyiket választanátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, melyiket választanátok a lenti testi hibás lányok közül?

Figyelt kérdés

Fontos! Nincs olyan trükk, hogy majd ezt megváltoztatja, elfedi és úgy, hanem fel kell vállalni az adott lányt a hibájával együtt.


1. Dagadt (olyan jó kövér, aki ülve gömb formát vesz fel)

2. Foghíjas

3. Sánta, de igazán látványosan dülöngélős

4. Tolókocsis (sztómával)

5. Hatalmas orrú

6. Kancsal



2016. júl. 16. 17:03
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
58%
Biszex lány nem válaszolhat? :D
2016. júl. 16. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

1-es

Természetesen válaszolhat, nem vagyunk kirekesztőek :)

"Egy ez a tábor és egy ez a szív..."

2016. júl. 16. 17:06
 3/20 anonim ***** válasza:
kérdező és ha válaszolunk akkor figyelmünkbe adsz egy ilyen lányt vagy csak reklámozzuk mennyire vagyunk toleránsak?????
2016. júl. 16. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Csak reklámozzuk...
2016. júl. 16. 17:11
 5/20 anonim ***** válasza:
A sántát, de csak ha baleset miatt az, de egyébként dögös. Weaver is nagy kedvenc volt mindig. :)
2016. júl. 16. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Köszönöm.:D

A nagy orr és a kancsalság a legszimpatikusabb ezek közül, esetleg a sántaság, de egyikre sem tudom azt mondani, hogy mindenképpen kizárt. A kövérségnek is van olyan szintje, ami számomra még nem zavaró, bár ami a kérdésben szerepel, az talán extrémebb eset.

#1 voltam.

2016. júl. 16. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
fujjj undiii
2016. júl. 16. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

undi, undi... hát mind nő attól még.

Azért egy kancsal Palvinbarbitől nem hinném, hogy bármelyikünk sírva dőlne a konyhakésébe.

2016. júl. 16. 17:23
 9/20 anonim ***** válasza:

Nekem a nagy orr valahogy sosem volt zavaró, sem a lefelé görbülő. Utóbbi még tetszik is. :D De még mindig nem választok külső alapján, köszönöm.


25/F


(De nyilvánvalóan provokatív a kérdés!)

2016. júl. 16. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Az kizárt dolog, me' nem tudom
2016. júl. 16. 17:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!