Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Konkrét bizonyitékom nincsen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Konkrét bizonyitékom nincsen rá, de a megérzésem azt sugallja mintha megcsalna a feleségem. Valami tipp esetleg hogyan deríthetem ki?

Figyelt kérdés
7 éve vagyunk együtt, ebből már 3 éve együtt élünk és egy gyerekünk is van. Egész mostanságig nagyon erős volt köztünk a kötelék, meg sem fordult bennem hogy megcsalhatna hiszen én vagyok neki az első. Mióta együtt élünk én sem csaltam meg. Egy ideje viszont azt érzem mintha eltávolodott volna, kevésbé érdeklem, abszolút elmúlt benne a tűz. Egyetlen egy gyanús indokom talán az lehet hogy jóval többet lóg a telóján mint korábban de talán azért mert vadiújat kapott. Viszont eddig nem hordozgatta magával sem a mosdóra sem akárhová. Most ez a jelenség sűrűsödött, megesik hogy viszi magával akár a fürdőbe vagy akár csak az emeletre… Mikor nem tud róla és belenézek semmi gyanús nincsen, közösek a közösségi fiókjaink stb… Valami esetleges segítség az igazság kiderítésére? Tudattam vele hogy furának érzem, úgy ahogy megbeszéltük de a gyanúm nem csökkent. Hülyének meg nem akarom nézetni magam.

2022. dec. 17. 16:16
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
33%

"hiszen én vagyok neki az első"


Szándékosan választottál ilyet, kérdező? Hány évesek voltatok, mikor összejöttetek?

2022. dec. 17. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
86%

Kedves, hogy mióta együtt éltek, már nem csalod meg.

Amúgy valószínűbb, hogy elhidegült tőled, nem tudnál rendszeresen kutakodni a telefonjában, ha csalna.

2022. dec. 17. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
92%
Az a baj, hogy esetleg megcsal, vagy az, hogy elhanyagol és titkolózik? Én az utóbbival kezdeném a beszélgetést…! Ha valaki profin használja a közösségi médiát, akkor kis eséllyel bukik le, mert kiválóan lehet titkosítani chat felületeket.
2022. dec. 17. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
62%

Nekem is hasonló a gyanum. Sajnos az exét már csalta még előttünk. Ezért is parázok.


Van aliexpressen ez a SIM-kártyás nyomkövető. Nem kerül sokba. Beteszed kocsiba,vagy retikülbe és akár élőben is lehet kötni, ill. lehallgatni. Csak 1 simkártya kell hozzá. Ezen gondolkodom.


A másik meg egy öreg telefon. Erre teszel egy power bankot, repülő üzemmód, mindent lehalkítasz, egy nagy memóriakártyá teszel bele és mikor mész otthonról elindítod egy elrejtett helyen (lehetőleg ott ahonnan tuti telefonálna).


+1 elmész otthonról, majd hamarább mész haza és akkor lehet esély rá, hogy valamin rajtakapod (vagy élőben vagg telefonon). Persze erre nincs garancia.


+2 szabadnapot veszel ki, vagy vmit kamuzol aztán nem is mész messzire az otthonodtól, hanem a közelben elbújsz (panelosok előnyben). Aztán meglátod távozik e, és ha igen hová. Lehetőség szerint lehet követni (gyalog vagy autó?)


Hirtelen ezek jutottak eszembe. Tudom aljas dolgok ezek. Még nem próbáltam én sem egyiket sem, csak fejben, mert az én feleségem is egyre titokzatosabb 1-2 hónapja.

2022. dec. 17. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
30%
4-es te beteg vagy. Mennyivel egyszerűbb lenne leülni, és megbeszni, hogy figyu Juli, úgy érzem, hogy megcsalsz. Nem, vegyél nyomkövetőt meg kommandózz utána sutyiban, miközben azt hazudtad, hogy dolgozni mész. Gyerekek, ne már! Mennyivel egyszerűbb, gyorsabb, tisztább és jobb, ha face to face elmondod neki. Úgyis kiderül egy beszélgetés alatt a reakciókból. A legtöbb ember nem tud meggyőzően hazudni. De ezek az opciók egyszerűen gázak.
2022. dec. 17. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
75%

#5 akkor te még csak a TVben láttál megcsalást. Persze majd elmondja neked az illető a csalást szemtől szembe, főleg ha anyagilag nagyban függ tőled és egy válás tönkretenné.


Mégis ki az a csaló aki ezt így bevallaná neked a szemedbe? Aki bevallaná az inkább elválna először. Pont azért csal mert válni nem mer, nem akar. Akkor majd biztos minden eldob mert rákérdezel, hogy "Figyu megcsalsz amúgy?". Ismertem olyan nőt aki 5 pasival irogatott szexuális, érzelmes dolgokról. Voltak telefonos beszélgetések képküldések stb. Az egyik delikvenssel le is feküdt több ízben. Mégis mindig haza tudott menni és a férje szeméb hazudni nap mint nap.

2022. dec. 17. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
83%

5:

Igazad van, de láttam én már olyan embert aki olyan folyékonyan és hihetően hazudott, hogy garantálom, hogy ő maga is elhitte a saját hazugságát (állandó hihető alibijei voltak). Igaz, nála már "életmódszerűen" ment otthon a hazudozás. Persze szerintem a felesége tudta hogy hazudik, de az anyagi jólét miatt a homokba dugta a fejét.

2022. dec. 17. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
35%
6. A a nők gond nélkül a férfi szemébe hazudnak .
2022. dec. 17. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
84%
Remélem mindenkinek feltűnt, hogy a kedves kérdező a párját, akit azzal gyanusít, hogy megcsalja előtte csalta...csak azóta nem, hogy együtt élnek... a fagyi visszanyal...
2022. dec. 17. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
78%

Utolsó: Nekem feltűnt.

Kérdező ezek szerint létezik karma:

Azt kapsz, amit adsz!

Megérdemled, ügyes a nő, büszke vagyok rá, üzenem neki, hogy csak így tovább! :)

XOXO

2022. dec. 17. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!