Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek jól döntöttem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jól döntöttem? Szakitottam a szeretövel mert nem tudta azt megadni amire vágytam, minimális együtt töltött időt kaptam csak, nem szeretett volna velem tölteni egy egész estét, ezért szakítottam vele, Montam neki hogy nekem nem megy.

Figyelt kérdés

Megéri emiatt szakítani vagy túl sokat vártam el?

1-2óra hosszát voltunk együtt,Általába csak szex volt de volt olyan hogy az sem.

Mind kettönknek van párja



2023. márc. 23. 08:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
94%

Jól. De nem értem miért akartál vele többet lenni hogyha szeretők voltatok csak.

Mindegy, hogy szexkapcsolatban, vagy szeretői viszonyban voltatok, csak szexre voltál neki, logikus, hogy nem akart veled lenni egy egész estét.

2023. márc. 23. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
95%
Te magad választottad az ingyen"bejárónő" szerepet. Egyik férfi se hülye hogy ilyenekre nemet mondjon
2023. márc. 23. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
90%
Ez nem dőntés ,eleve gerinctelenség a megcsalás.
2023. márc. 23. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
#1 Mert már szerelmet valót, és kíváncsi voltam hogy tényleg szeret vagy csak azért mondta amit mondott hogy legyen szex. De mikor montam neki az együtt alvást egyből visza táncolt
2023. márc. 23. 08:23
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Hülye voltál, hogy elhitted neki.
2023. márc. 23. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
81%
Se nőnél se férfinél nem értem miért kell kapcsolati velejárókat követelni szeretői szerepben. A szerető arra van, hogy dugjanak, nem romcsizni, együtt aludni, csillagokat nézni, szerelmet vallani ugye..
2023. márc. 23. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
53%

Aki ürítésre használ az egyik se szerelmes.

De ennél azért még érzéketlenek is többet adnak bele még ürítőlyukaknak is szokás udvarolni elvinni néha programra, vele aludni, meg hülyíteni érzelmekkel, és mindenki tudja hogy ez vmi "cserekereskedelem. (Szexért cserébe buksisimogatás törődésnek álcázva) ő még ennyit se akart beleadni.

2023. márc. 23. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha van pasid,hogy akartál te vele aludni? Ha meg ennyire nagy lett volna a szerelem miért nem szakitottatok mindketten és jöttetek össze egymással?

Ebbe csak szex volt, te láttál bele többet. 🤷‍♀️

2023. márc. 23. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Mégis mit vártál?

Mit mondd otthon anyunak? Ebbe kicsit többet láttál, szerető miatt nem borít otthon, ez már kockázatos.

Miért nem maradt ez neked is csak szex akkor, ha ez volt megbeszélve?

2023. márc. 23. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Appassionato2022 ***** válasza:
100%
Nem mindegy, hogy jól döntöttél-e szerintünk? Úgy döntöttél, ahogyan neked jó- nyilván azért szakítottál, mert nem kaptad meg azt, amit akartál, hiányérzetet volt. Kirígtad, megoldódott a probléma, lesz majd másik szeretőd. A gond csak ott van, hogy ha a következővel is ez lesz a szitu( kvázi beleszerelmesedsz cseppet) akkor mi lesz? Őt is kirúgod? Tudnod kellene határokat szabniés felmérni, mit is akarsz igazán: szeretőt a kapcsolat mellett vagy új kapcsolatot?
2023. márc. 23. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!