Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalt a barátnőm, megtehete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalt a barátnőm, megtehetem hogy minimálisra korlátozom a komunikációt?

Figyelt kérdés

ha nem ez lenne a helyzet akkor kb utoljára látott volna és biztos hogy szóba sem állnék vele.


Csakhogy van egy kisfiunk így egy minimális komunikációt kötelességem vele tartani csak hogy mennyi is a minimális?


Ameddig pici addig látogathatom a fiamat de azt a törvény szerint nyugodt körülményekközt kell nekem biztosítania vagyis egy lakásba kell vele lennem de külön lehetek a fiammal utána pedig csak elsétálok ( hányinger kerülget ha meglátom az exem)


Ha nagyobb lesz akkor viszont el is vihetem majd de a komunikációt abszolút nem akarom vele folytatni maximum annyira hogy mikor megyek a gyerekért és mikor hozom vissza ( ahogy a bíroság dönt)


Sajnos én is megvagyok lőve mert még ez is sok nekem...



#kominukáció
2020. máj. 10. 08:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
89%
Viselkedj felnőttként! Nem mikor látom, hozom, viszem a kommunikáció. Bármi, ami a gyerekkel kapcsolatos felmerülhet, egészség, viselkedés, bölcsi, ovi stb.
2020. máj. 10. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
91%
A gyerek érdekeit szem előtt tartva . Bájcsevegni nem kell. Válaszolgass unottan ha esetleg kérdez, de majd megunja úgyis egy idő után.
2020. máj. 10. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Igen. Ez így működik.
2020. máj. 10. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Csak a gyerekről és a gyerekkkel kapcsolatos dolgokról beszélgess vele.
2020. máj. 10. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

1# abszolút vele nem akarok komunikálni ami nem azt jelenti hogy a gyerekkel nem akarok foglalkozni. Ha van olyan dolog ami a gyerekkel kapcsolatos azt termeszetesen megbeszelem csak szukszavuan de mást semmit sem ha a gyereket elvihetem akkor meg annyi kozlok vele mikor megyek (amit a biroság megitél) és hogy mikor viszem. Abszolút nem erdekel a nyügje és hogy milyen extra dolgokat akar mondani. Ez nem felnőtt viselkedés kérdése, itt nem két ember közösen választotta ezt az utat hanem az egyik megoldotta a másik utját is ahogy mondtam is nagyon nem izgat mit akar és azt sem érdemli meg hogy barmennyire is emberként tekintsek rá.


Ne keverd össze egy mezei kapcsolattal egyerek nélkül ahol csak megcsalod vagy hazudsz es nincs következménye mert megteheted.


Itt egy kisgyerek van aki ennek a megoldasi módnak köszönheti hogy nem az apjával nőhet fel.

2020. máj. 10. 10:02
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Az ő nyűgjét nem kell meghallgatnod, de a gyerekről szerintem érdemes a lehető legtöbbet beszélnetek, hogy te is igazán része legyél az életének. Ebbe szerintem beleférnek élmémyek a gyerekkel, gondolok itt arra pl., hogy "képzeld Zolika nagyon ügyes az ovifocin, tegnap lőtt egy gólt". Szóval a gyerekkel kapcsolatosan sokmindennek bele kell férnie, mert az egy dolog, hogy a gyerek is elfog mondani ezt-azt, de szerintem az nem elég. Muszáj, hogy ismerd, tudj róla minél többet abból az időszakból is, amikor nem nálad van.

Szóval a gyerekkel kapcsolatosan szinte bármilyen csevelyre nyitott lennék, az ex viszont a saját nyűgével már traktáljon mást, azt nem hallgatnám végig.

Nyugodtan kérdezhetsz is célzottan az első pillanattól: "mi a helyzet Zolikával, minden rendben vele? hogy telt a hete? van szüksége valamire?" Ha eltereli a témát, tereld vissza, hogy érezze, a gyerekkel kapcsolatos témákon kívül más nem igen érdekel.

2020. máj. 10. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Olyan nincs, hogy abszolút nem fogsz vele kommunikálni. Az a gyerek lesz beteg, kell hozni-vinni a bölcsiből/oviból/iskolából majd, meg egyéb elintéznivalók vannak.

Egyelőre annyit tudok tanácsolni, hogy higgadj le, gyanús, hogy frissek a sebek. Nem kell az exxel jópofizni, röviden, de tárgyilagosan meg kell beszélni a dolgokat.

2020. máj. 10. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
Te is tettél annak érdekében hogy félrement,nehogy már még te legyél megsértődve!
2020. máj. 11. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

#8

Még a végén kiderül, hogy a kérdezőnek a k. anyját, amiért megcsalták. 😂😂😂😂

2020. máj. 11. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Kedves 8-as! A megcsalásra nincs mentség, ugyanis ha valami bajom van a másikkal, szólok, ha nem változtat, akkor lépek , és a kapcsolat lezárása után keresek másikat.. Ezt úgy hívják: gerinces viselkedés

Amit Te írsz, úgy hívják: áldozathibáztatás

2020. máj. 11. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!