Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A hízás az oka ?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A hízás az oka ?

Figyelt kérdés

A baratom nem kíván már, ritka lett a szex. Sajnos meghíztam 12 kilót. De közrejátszott ebben az, mármint a hízásban, hogy úgy éreztem, hogy a barátomnak nem én vagyok a legszebb

Lehet hogy a hízás miatt nem kíván? Ő is hízott, nekem nem számít ez, ugyanolyan vonzónak látom.

Arra is gondolok , hogy igazan nem szerethet, ha egy ennyi elég neki, hogy ne kívánjon

Volt olyan pasim, aki kívánt engem soványan is , kövéren is....


2023. márc. 26. 16:07
 1/10 anonim ***** válasza:
97%
Honnan tudjuk?
2023. márc. 26. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
A pasik sokkal vizuálisabbak a nőknél. Szóval lehet téged ez annyira nem zavar ha hízik, de fordítva ez nem teljesen igaz.
2023. márc. 26. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
34%

A szeretettől még nem állt fel senkinek. A szeretetet és a szexet ne vedd egy kalap alá.


Igen, ha nagy az elváltozás akkor lehet, h nem kíván.


Bocsánat de egy nőnek úgymond nem kell tenni semmit, hogy aktív legyen. Max becsukja a szemét.

2023. márc. 26. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
56%
Mert a férfiak a nő testét szeretik a legjobban, ha bevallják ezt ha nem, ezért ha az változik, a szeretet/ nemi vágy /figyelmesség is csökken. Nem véletlen van az a kép hogy a pasik ott lent hordják a szívüket. Ennyire "szeretnek" ők.
2023. márc. 26. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

A nőknek is fontos ugyanúgy a külső, az arc, a jóképűség egy sportosabb test. A vonzódás nekik is ugyanolyan fontos, csak nincs rá feltétlenül szükségük, vonzódás nélkül is tudnak aktívak lenni.


#4 és nem, nem ott hordják a pasik a szívüket...ez egy női általánosítás mióta világ a világ. És te is kevered a szexet a szeretettel.


Nőkre és férfiakra is lehetne így köpködni de persze mindig akad kivétel.

2023. márc. 26. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Is-is.
2023. márc. 26. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
vagy csak kicsit ellaposodott a kapcsolatotok. Megszoktatok egymást.
2023. márc. 26. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy férfiaknál elég rossz libidó szokott lenni, ha hízik.
2023. márc. 26. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
44%

,,De közrejátszott ebben az, mármint a hízásban, hogy úgy éreztem, hogy a barátomnak nem én vagyok a legszebb"


Jó kis kifogás, tehát ő a hibás azért mert neked nincs önbizalmad és elhíztál. Egyébként meg szerintem közre játszik, a külső a vonzalom alapja. Nekem sem tetszenek a zsírpárnák, lehet lepontozni... :D

2023. márc. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
Nem baj.Kártyázzatok.
2023. márc. 27. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!