Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van itt olyan lány, akit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan lány, akit vonz, ha egy férfinak tág a köldöke?

Figyelt kérdés
Az utóbbi két hónapban felszedtem 10+ kg-t és hízás alatt folyamatosan nőtt a köldököm mérete. Van itt olyan lány, akinek ez bejön?

2023. márc. 5. 17:41
 1/7 anonim ***** válasza:
57%
Ha dagadt disznó lettél, akkor odáig se jutsz el, hogy egy nő a köldököd közelébe kerüljön, szóval nem fog tudni róla.
2023. márc. 5. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
86%
és ha a makkom félig gomba forma félig egy második világháborús német rohamsisak? az a nőknek bejön?
2023. márc. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
79%
Ha nem túl kövér a pocid, akkor igen :) Meg persze korfüggő
2023. márc. 6. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
53%
Kit érdekel a köldököd? Max akinek arra van fétise...
2023. márc. 6. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Lőtéri kutyát nem érdekli...
2023. márc. 6. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én lányként inkább az ellenkezőjét figyeltem meg, hogy sok fiút izgat a nagy köldököm. (Kicsit párnás a pocim, mint egy lányom normális, de ha full lapos lenne, akkor is nagy, és mély lenne. )
2023. márc. 6. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
#6 Játszadoztak is már el vele?
2023. márc. 13. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!