Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vannak itt olyan lányok, akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt olyan lányok, akik szívesen elengednék magukat párkapcsolatban, de párjuknak nem merik/merték közölni?

Figyelt kérdés

Mik a tapasztalatok? Mennyit küzdötök/küzdöttetek a súlytartásét?

Van, akinél szakítás lett a vége, ha igen, mekkora súlygyarapodás miatt?



2023. márc. 20. 14:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nálam azért lett, mert engem zavart, saját magamat nem tartottam vonzónak és ez kihatott a kapcsolatra. Egyébként plusz 8 kg.
2023. márc. 20. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

De miért kell elengedni magad? Mármint ez a saját életed, a saját tested. Tehát ezek alapján Akkor eddig nem magad miatt sportoltál, meg nem azért, hogy egészségesebb legyél hanem azért hogy másoknak megfelelj?

Sosem értettem az ilyeneket, nem tudok azonosulni vele.

Egyébként meg persze hogy kihat a kapcsolatra. A vonzalom mindennek az alapja.

2023. márc. 20. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Előbb lefogytam (36 kilót), aztán álltam neki társat keresni. És semmi kedvem visszahízni. Nagyon jó érzés mozogni, aktívnak lenni.
2023. márc. 20. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
56%

Még jót is tenne egy kis hízás, de nem megy. Nem is figyelek rá. 175cm, 53kg

Ez nem elengedés. Az egészséges súlyba (nem feleslegként) elférne rajtam még 10 kg biztosan.

De már elfogadtam a testemet, szeretem magamat vékonyan is.

Soha nem küzdöttem semmit a súlyomért/alakomért. Oké, gyerekkorom óta sportolok valamennyire, de soha nem ezért, hanem az élményért. Nem volt soha semmilyen diétám, sosem számolgattam a kalóriákat, nem terveztem tudatosan sem hízást, sem fogyást. Nem figyeltem semmilyen formában az étkezésemre


A kapcsolatom meg jó, tehát nincs olyan, amit ne tudnék megbeszélni a párommal.

2023. márc. 20. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Biztos nem leszek népszerű, de én nem örülnék, ha a párom meghízna... Nyílván nem szakítanék ezért, de úgy szerettem meg, nem kövéren.
2023. márc. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!