Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Általában hány nagy krizishely...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Általában hány nagy krizishelyzet van egy 10 éves párkapcsolatban?

Figyelt kérdés

2023. ápr. 1. 17:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
84%
Kicsit bővebben? Mit értesz krízishelyzet alatt?
2023. ápr. 1. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
79%

Megcsalasra érti első...

10 év után is kidobnám kérdező mindegy, hogy van gyerek, vagy sincs.

2023. ápr. 1. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
90%

Ez nagyon attól függ, hogy...

Először is, nincs két egyforma kapcsolat. Az, hogy 10 éves, nem mond önmagában semmit.

Az élethelyzet, a külső körülmények sem egyformák. Nyilván több a krízis, ha egyik elveszti a munkahelyét, ha egy közeli családtag meghal vagy súlyos beteg és ápolásra szorul. Nem mindegy, hogy van-e gyerek, akarnak-e, stb. Ahol elsőre sikerült, a gyerek(ek) makk egészséges(ek), ott kevesebb, mint ahol évekig próbálkoznak, próbalkoznak, de semmi, beteg lesz a gyerek, vagy nem tervezték és nem voltak rá felkészülve.

A mostani bolond covidos-inflációs-háborús bolond világban biztos, hogy több a konfliktus, mint a nyugisabb évtizedekben, és ez se a páron múlik.

Sőt, az is lehet, hogy egy-két kisebb összezördülésen kívül semmi, de a kapcsolat egy langyos kaki, amiben mindkét fél boldogtalan. Ahol meg egyik csapást méri az élet a másik után, azok meg összekovácsolödnak. De a külső hatást ne keverjük azzal, amikor évi egyszer van lebukás megcsalás után, meg saját hülyeségük miatt vesztenek egy csomó pénzt, és áll a bál hónapokig. Ott már csak az a kérdés, miért nem tudnak külön menni.

2023. ápr. 1. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
73%
4.124. Britt tudósok megállapították, hogy pontosan ennyi.
2023. ápr. 1. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
84%

A mi közel 10 éves kapcsolatunkban 2 nagy volt és 2-3 közepes. Nem tudom máshol mennyi van, én ezt sokallom, meglettem volna kevesebbel.

Meg persze ez az, amit én krízishelyzetnek definiàlok, nem tudom, hogy te mire gondoltál.

2023. ápr. 1. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
73%

Lepontoztátok a 4-es hozzászólást, pedig pont annyira értelmes válasz volt, mint a kérdés.


Egyáltalán mi az, hogy krízishelyzet? Mi az, hogy nagyobb?


Van akinek az sem nagyobb krízis, hogy 3 hetente összeverekszenek, van aki már egy komolyabb ordibálást krízisként él meg.


Mi az, hogy átlagban mennyi? Van akinek 1 van akinek krízisből-krízisbe esik a kapcsolata.



Komolyan felnőtt kérdés... Bár lehet, hogy kellene egy 50IQ feletti felnőtt kérdések rovat is.

2023. ápr. 1. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Igen a megcsalás is benne van. Újra és újra felbukkan az Exe. Persze mindig kiderül.

Aztán valahogy elsimul az ügy… De más hölgy is a képbe került már, akivel közben már vége.

De ez az Ex ez mindig előkerül valahonnan.

De persze együttélni nem akar a párommal (Már ezt is mondtam a férjemnek, hogy miért nem megy vissza hozzá ha ő az igazi. De az “igazi” nem akar…) de telefonálni, üzeneteket küldözgetni, találkozni azt akar.

Mindig mire majdnem rendezzük a dolgainkat megint előkerül az Ex.

2023. ápr. 1. 18:09
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

7: És akkor mi a kérdés?


Téged zavarnak ezek a dolgok. Erre kiírod, hogy "mennyi má' az átlag?"


Ha most itt azt válaszolja 50 ember, hogy 4x ennyi az átlag krízis, mint amit te eddig átéltél, akkor megnyugszol, és többé nem zavar? Ha meg azt mondják, hogy a fele annak, mint nálatok, akkor mégis jogos a felháborodásod?


Vagy mégis, miről szól az egész kérdés?

2023. ápr. 1. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Válj el.
2023. ápr. 1. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs ilyen szám.
2023. ápr. 1. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!