Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogy tegyem túl rajta magam?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tegyem túl rajta magam? Vége lett a szeretömel folyton rá gondolok és amióta szakítottam vele nem lépett Viberen eddig egy nap többször is fent volt.

Figyelt kérdés
Ennyire nem számítok neki, vagy el szeretne felejteni

2023. ápr. 2. 16:44
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
Mi ez az ennyire nem számítok neki duma? Hülye vagy? Folyton rá gondolsz? Mi a fenért szakítottál vele? Eszem megáll.
2023. ápr. 2. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%
Szakítottál vele, minek lépjen kapcsolatba veled?
2023. ápr. 2. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
93%

Azelőtt se szamitottal meg a szeretője voltál, épp azért, mert az volt a pozíciód. Most hogy kiraktad másoknál próbálkozik, vagy rajtad kívül volt neki több, vagy egy szeretője is, akikkel hentereg.

Miért gondolod, hogy érsz neki valamit? 🙄🙄🙄🙄🙄🙄

2023. ápr. 2. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%
Mit kellett volna lépnie a dugópajtinak? Elhajtottad, akkor ez van. Mindennek van következménye. Én sem teperek olyan után, aki közli, hogy elég volt. Te sem vagy olyan különleges, hogy akár 2 centit is kellene az előzmények után tenni érted.
2023. ápr. 2. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
89%
Írj neki te ha annyira hiányzik. Lepattintottad, mit varsz?
2023. ápr. 2. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
85%
Na mi van, nem jött be a játszmázás? 🤣🤣
2023. ápr. 2. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
78%
Egy szeretovel nem is lehet szakitani mivel nem is járt veled. El voltál eddig is tévedve.
2023. ápr. 2. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
#4 8év után már nem ment tovább szakította azt nem bántam meg, de mégis hiányzik meg nem értem mért nem lép fel azóta vibere
2023. ápr. 2. 18:54
 9/29 A kérdező kommentje:
#6 Nem játszmáztam, csak már nem bírtam tovább ezt ami volt szeretsünk egymást de nem lehetünk együtt
2023. ápr. 2. 18:57
 10/29 anonim ***** válasza:
89%
8 év! Jó Isten gyere le Jézussal együtt.
2023. ápr. 2. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!