Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha kiderülne a pàrotok 5...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha kiderülne a pàrotok 5 évvel ezelőtti hűtlensége ès hazugságai.. ti mit tennètek? Szakitanátok vagy vele maradnátok

Figyelt kérdés

2023. ápr. 22. 11:44
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
74%

#12

Jajj de jól leírtad azt ahogy én is gondolom. Bár én hiszem, hogy van Isten, de pont így gondolom és érzem sokszor ahogy megfogalmaztad. Hogy mintha egy fotelből popcornozva röhögve nézne bennünket, a szórakozásának eredményét. Aztán időnként megszán bennünket, lenyúl és csinál kis jót.

2023. ápr. 22. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
A baj, hogy ezek nem röhögcsélnek, hanem mindent elkövetnek, hogy ne kelljen magukra gondolni, magukkal maradni, mert az kín, üresség. Ezért mindenkit alázni kell, hogy oda vigyék le, ahol ők vannak. És ettől ők jobban érezzék magukat, hogy másnak is sz*r.
2023. ápr. 22. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
62%
Tehát 5 évvel ezelőtt volt egy barátja. Elmúlóban volt a kapcsolat veled meg akkor ismerkedett és nem volt biztos magában. Ha itt a válaszokban istent emlegették, hát most én is ezt fogom tenni:"Az vesse rá az első követ aki életében nem hibázott". Kérdező, te nem szereted már őt. Keresed az indokot a szakitasra.
2023. ápr. 23. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
A te esetedben már elszállt a bizalom,ezért dobnám.
2023. ápr. 24. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:

12/24-nek: off-topic, de nagyon furcsa, amit írtál (hogy Isten kb. egy perverz pszichopata...).


Isten szabad akarot adott az embernek, ezért történnek rossz dolgok is. Inkább szeretnél egy "robot" világban élni, ahol mindenki szeret mindekit, de csak azért, mert nincs más választása, mintha be lennénk drogozva?


Mivel van szabad akaratunk, így a mi döntésünk, hogy felülemelkedünk-e a bosszúvágyunkon, gonoszságunkon, hazug ösztöneinken stb., és a szeretet jegyében változunk, cselekszünk. Rajtunk múlik. Isten megadja a segítséget, de a döntés csak a mienk.

2023. ápr. 25. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:

#25

Menj már ezzel a marhasággal. Szabad akarat. Ok, hogy szerethetünk, gyűlölhetünk, és ezt mi döntjük el melyiket választjuk. De mi van a betegségekkel, a nehéz sorsokkal, a hajléktalanokkal...? Ezekben hol van a szeretet döntése? Hidd el, egy féllábú vagy vak ember hiába szeret mindenkit akár önzetlenül is, nem fog sem látni sem a lába nem fog kinőni.

A #21 vagyok nem a megszólított.

Van Isten, de hogy tényleg sokszor csak élvezkedik a szenvedésünkön, tuti.

2023. ápr. 25. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:

A régmúltat el kell engedni! Ha ezzel szekálod a párodat, annak nincs értelme. Hacsak nem a szakításon jár az eszed.

Az oktalan féltékenység is mérgezi a párkapcsolatot.

2023. ápr. 27. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:

Számomra elveszne az "ősbizalom". Innentől, nem tudnék ugyanúgy tekinteni rá, mint előtte. Biztos, hogy megrogyna a kapcsolat.

Nagyon-nagyon sokat kellene dolgozni azon, hogy visszaálljon minden a régi kerékvágásba. Mérlegelném, hogy megérné-e belefektetni ezt az energiát.

De én konzervatív vagyok.

2023. ápr. 29. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
Azt hiszem, sokat dobna ha őszinte merne lenni. Elmondaná mit miért tett, miben hazudott, és őszintén bocsánatot tudna kérni. És mindezt magától, kérés nelkül. De ez sokaknak nem megy, mert szar alakok. Jah, és ez tapasztalat, megtörtént velem.
2023. máj. 2. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
Első körben azt akartam írni,h ha tényleg csak 1x történt meg,és látod,h megbánta+azóta nagyon jól megvagytok,szeretitek egymást,akkor hunyj szemet felette,de mikor fenn azt olvastam,h effektive még téged hibáztat,és a végsőkig tagadott,na akkor azt gondoltam,h az ilyen húzzon a rákba,és örülj neki,h megszabadulsz tőle!Ne is sírj utána,1könnyet se érdemel,mer te egy ilyen féregnél sokkal jobbat érdemelsz!!
2023. máj. 3. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!