Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha kiderülne a pàrotok 5...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha kiderülne a pàrotok 5 évvel ezelőtti hűtlensége ès hazugságai.. ti mit tennètek? Szakitanátok vagy vele maradnátok

Figyelt kérdés

2023. ápr. 22. 11:44
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
5%
10: milyen 10 éves veszteség??? 5 éves megcsalás a kérdés
2023. ápr. 22. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
48%

Néha elgondolkodom Isten létezésében, és arra jutok, hogy ritka egy pszichopata személyisége lehet, szereti nézni mások szenvedését, hogy háborúban szenvednek emberek, gyerekek, akik semmiről sem tehetnek, vagy családok szakadnak szét, gyerekek maradnak felárván, molesztálják őket, megerőszakolják őket, Indiában már 6-8 évesen prostikká teszik őket....szerintem popcornt zabálva néz minket és röhög a saját maga által teremtett műsorán. Ha létezne miért nem tesz valamit ezek ellen?

Miért nem lehet békében élni egymás mellett, miért vannak különböző népcsoportoknak különböző vallása, mert ebből is rengeteg háború szokott lenni, és miért kell különböző területekért harcolni?

És ha létezne, miért nem úgy teremtett minket, hogy a hűség erősebben domináljon bennünk, mi jó van abba, hogy családok szakadnak szét csak azért, mert a másik nem tudja tűrtőztetni magát?


Én egy full hűséges és monogám pasi vagyok, ha minden nőben lenne egy százaléknyi abból a hűségből és őszinteségből ami bennem van, egy sokkal szebb és elfogadóbb világban tudnánk élni, ahol tabu a hazugság és a hűtlenség, ahol az őszinte és önzetlen szeretet barát, és nem csak álom, vagy fantázia, úgy érzem, hogy azt ami bennem van, átellene adjam több embernek, hogy megismerjék a tiszteletet, és azt, hogy a szív nem játék és, hogy minden férfi tanulja meg, hogy minden nő egy telibebszott, mocskos, büdös, krva....sajnos engem is megcsaltak már.....szörnyű....szörnyű....

2023. ápr. 22. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 A kérdező kommentje:
Igazából ez a dolog azóta gyanús volt számomra. Többször rákérdeztem folyamatosan hazudott engem okolt hogy beteg az agyam stb.. nem hagyott nyugodni ezért kinyomoztam az igazságot.
2023. ápr. 22. 13:22
 14/31 anonim ***** válasza:
Mit mondott, mi volt az oka?
2023. ápr. 22. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 A kérdező kommentje:
14. A kapcsolatunk elején voltunk és úgy érezte rajtam hogy nem voltam biztos magamban vele kapcsolatban.ez pedig egy előttem lévő hosszú kapcsolata volt
2023. ápr. 22. 13:36
 16/31 anonim ***** válasza:
31%
Akkor meg minek tulajdonítasz neki ekkora jelentőségét? Nincs önbizalmad? Veled van 5 éve.
2023. ápr. 22. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:

10 Jób is elvesztette, és vissza kapta-ha egyenes vagy.


Ha nem voltál egyenes, akkor tudhatod, hogy miért..

2023. ápr. 22. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
Nem azt bánja, hogy megcsalt, ha bántja valami egyáltalán, hanem azt, hogy kiderült. Ha visszatamad,mikor tudja ő a bűnös, akkor ráadásul toxikus is. Ja, és 80%, hogy folyamatosan csal.
2023. ápr. 22. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 A kérdező kommentje:
18. Igazából engem már Nem is a megcsalás érdekel hanem hogy többször rákérdeztem erre az esetre és csak a hazugság sőt úgy alakította hogy én érezzem rosszul magam mert nem bízom benne. Erre kiderült végig igazam volt
2023. ápr. 22. 14:11
 20/31 anonim ***** válasza:
65%
19: ezek együttjárnak, nincs toxikusság, hazugságok, vádak (mikor ő vétkes); megcsalás nélkül. És nincs egyedi megcsalás, csak 1 derült ki. Azzal csal, akiről kicsit többet beszél, kicsit dicséri, és ha kritizálod az illetőt, akkor agresszíven megvédi, téged allít vele szembe (pl hogy nem vagy annyira humoros, mint ő). Ilyenkor ego irányít, kontrollt veszit, mikor visszatámad. Ez a gyenge pontja.
2023. ápr. 22. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!