Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha kiderülne a pàrotok 5...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha kiderülne a pàrotok 5 évvel ezelőtti hűtlensége ès hazugságai.. ti mit tennètek? Szakitanátok vagy vele maradnátok

Figyelt kérdés

2023. ápr. 22. 11:44
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
88%
Szakítanék.
2023. ápr. 22. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
31%
Istenre bíznám, nála jobb rendező nincs. Amit mond, azt teszem, mert úyis mindig a legjobbat akarja nekem.Ahogy eddig is amióta már ismerem.
2023. ápr. 22. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
47%
Ha egyébként szép 5 év volt, szeretjük egymást és normálisan meg tudja indokolni miért történt, akkor vele maradnék. De ez nagyon függ a reakciójától, és hogy azóta hűséges-e. Én hiszek abban, hogy egyszer mindenki hibazhat.
2023. ápr. 22. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
79%
Nem mindegy milyen élethelyzetben lennék, de valószínűleg a szakítás felé billene a mérleg.
2023. ápr. 22. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
92%
Gyerek nincs. Az kiderül, hogy hazug. Tehát onnantól nem tudnék benne bízni. És ha másban nem is hazudott, azon kattognék, hogy ezt soha nem tudhatom, hisz nem tudtam, hogy hazug. Mindketten szenvednénk, de én nem érdemelném meg.
2023. ápr. 22. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
10%

Milyen érdekes, hogy egyikötőkbe sem merül fel, hogy külsőleg a láthatók mögött belenyultak az életébe a fazonnak/nőnek.


Pedig már a csapból is ez folyik lassan..szerelmi kötés miegymás.


De jó hogy én annó hallgattam az össztöneimre..és nem mentem mint a birka igy.. áldom az eszem.

2023. ápr. 22. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
90%
Kidobnám.
2023. ápr. 22. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
21%
7 Arra vár a másik oldal:DD De nem fog összejönni, régi és ólcsó trükk jellemzi azt aki cselekszi.
2023. ápr. 22. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
47%
Igen. No apelláta.
2023. ápr. 22. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
82%

Tudod, 2-es azért elbeszélgetnék Istennel.

Ha már a legjobbat akarja nekünk, akkor nem tudom mi lenne,ha a legrosszabbat akarná. Tíz év alatt elveszítettem mindenem- ennek ugye örülnöm kéne ? Igaz?

2023. ápr. 22. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!