Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Minden külföldön dolgozó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden külföldön dolgozó férfi megcsalja a feleségét, illetve minden otthon marad nő hűséges?

Figyelt kérdés

2023. ápr. 24. 18:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2023. ápr. 24. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Maradt* és nem.
2023. ápr. 24. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
94%

Igen. Nincs kivétel. 8 milliárd emberből ez mindenkire igaz, kivétel nélkül.

Te mond, gondolkodsz is mielőtt kiírsz egy kérdést?

2023. ápr. 24. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez fordítva a nőkre is ugyanúgy igaz állítás. A férjem exnője külföldön dolgozott és haza járkálgatott hozzá. Kiderült,hogy a csaj kint már összeszedett egy palit, de azért a férjemet húzta anyagilag. Egyszerre volt a csajnak két pasija. Aztán a másik pasi nem bírt magával és a férjemet kezdte el zaklatni, fenyegetni, hogy szálljon le a csajról. Mi akkor ismerkedtünk meg amikor a cirkusz még tartott. Mondtam is, hogy akkor jelentkezzen, ha lezárta a nővel. Szóval azért a nőket se kell félteni.
2023. ápr. 24. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen.amelyik féefi elmegy hogy na majd ő pénzt keres az valahogy talál vmi nőt is mellé
2023. ápr. 24. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is voltam külföldön 5 évet, igaz hétvégén mindig itthon voltam, sose csaltam meg a barátnőm.
2023. ápr. 24. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
31%
MINDEN!!!
2023. ápr. 24. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Azért gondoljatok bele hogy ilyenkor mindkét félnek nehéz..

A nő otthon várja állandóan a szeretett férfi hívását és önkéntelen is elkezd féltékenykedni,mert messze van és ez szar.. a férfi kimegy dolgozni azzal a jelszóval hogy a "jövőt akarja megteremteni kettejüknek".

Az idő sokmindent megváltoztat sajnos vagy nem sajnos,a távolsággal meg mindenki tisztában van hogy milyen rossz valójában.

Az előző páromnál aki elment külföldre, mindennap sírtam ..mert annyira rossz volt és utólag végig gondolva nem bíztam benne eléggé..a mostani párom is kiment külföldre, nagyon hiányzik,de azthiszem fejben felnőttem annyira hogy ezt elfogadjam és eldöntöttem hogy nem csinálok jelenetet,nem leszek az aki tönkreteszi a saját kapcsolatát,ezért hagyom hogy azt tegye amit szeretne. Bízom benne annyira hogy nem arra gondolok mindennap hogy mikor lép félre.

Az elfogadás sokat segít és az is hogy nem kényszerítjúk arra az agyunkat hogy kreáljon hülyeségeket.

Valaki egyet fog ezzel érteni és valaki nem,de mindenki más és más. :)

2023. ápr. 25. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

#8


Igazad van. Bízni kell benne, másképp nem megy.

Ha félrelép előbb-utóbb úgyis ki fog derülni. Ha másképp nem, hát a viselkedéséből rájön az ember. Ha csak "pótlék " a másik, addig nincs baj (persze ha kiderül ki-ki vérmérséklete szerint reagál rá, sok nő elnézi, némely férfi is bár szenvedni fog egész életében mint a kutya, mert akármennyire is megbocsájtó valaki, ez akkor is megalázó)

Ha meg komolyabb az ügy a másik nővel/férfival, akkor úgyis dobbantani fog a félrelépő egy idő után a család kárára is. Akar tudta a megcsalt fél (és volt akármennyire elnéző ez idő alatt, akár nem.)

Az ember alapvetően önző. Rengeteg férfi hagyja ott a családot, és nőknél is elofordul. Bár ritkább, de van, mert inkább a nőnél ma4ad a gyerek, a férfi ilyenkor a gyereket is elhagyja, akkor is, ha tartják a kapcsolatot. Mert így érzi szabadnak magát. Általában a nőre marad a gyereknevelés, mert ritkábban hagyják el a gyereküket. A férfi csak jön-megy, mert már nem az ő felelőssége felnevelni. Nem neki kell időben suliba, oviba vinni, az ágya mellett ülni ha beteg..stb. ő kilép ebből. Csak "látogat ". Semmi felelősség. Persze segít ha kell,de már nem úgy vesz részt a gyereke életében mint egy apa. Inkabb csak mint egy nem távoli rokon.


Ez a gond a nagy tavolsaggal és a hosszú egymásnélkül eltelt idővel . Nem vesz részt a család életében úgy, ahogyan azt kéne. Csak egy "rokon".

2023. ápr. 25. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem kell ahhoz távolság sem. Aki olyan, az akkor is megcsalja a párját, ha együtt élnek.
2023. ápr. 25. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!