Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szeretők, mit szólnátok, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretők, mit szólnátok, ha a partneretek odavinné a családját arra a rendezvényre, ahol tudja, hogy te is jelen vagy, és bemutatná őket nektek? Hogy reagálnál?

Figyelt kérdés

2023. máj. 13. 23:41
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/83 anonim ***** válasza:
92%

Úgy tennék, mintha nem ismernénk egyást, vagy máshonnan.


Persze ilyet normális nem tesz (már ha szeretőzni egyáltalán normális), úgyhogy szépnek szép, de nagyon elméleti kérdés.


Én meg tudom az exem címét, és odamehetnék hozzá zaklatni, mégsem teszem. És? Ettől nem vagyok jobb ember.

2023. máj. 13. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/83 A kérdező kommentje:
Nem elméleti a kérdés….:( megtörtént!
2023. máj. 13. 23:56
 3/83 anonim ***** válasza:
91%
Bemutatkoznék én is széles mosollyal. Szia. Én meg Gipsz Jakab szeretője vagyok😁Egy életre elmenne a kedve a mutogatástól.
2023. máj. 13. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/83 anonim ***** válasza:
36%
Remélem a pofád leszakadt a szégyentől. Láthattad a családot, amit szó szerint tönkre b@sztok.
2023. máj. 14. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/83 A kérdező kommentje:
Én miattam biztosan nem megy szét a családja, kedves 4-es! Úgyhogy nyugi legyen, ez most nem az a téma..😉
2023. máj. 14. 00:25
 6/83 anonim ***** válasza:
88%
2 Jó nagy taplót választottál.
2023. máj. 14. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/83 A kérdező kommentje:

Én egyszerűen nem értem, komolyan….:(

1. Eszébe nem jut, hogy ez talán fájhat l…

2. Ami az elsőnél sokkal fontosabb, hogy lebukhat pillanatok alatt….! Egy óvatlan tekintet, érintés…. Zavar

2023. máj. 14. 00:33
 8/83 anonim ***** válasza:
12%

En is csináltam hasonlót. Vannak el elvétve olyan pasik akikkel szexeltem már es barmikor is szelhetek, megvan köztünk a jó viszony, bírjuk egymást kedveskednek, nyalnak.

Amikor meg épp van egy barátom aki pl ha nőleső, szemét alja féle, és pont összefutunk egy ilyen ismimmel, en is bemutatom őket egymásnak(úgysem köpnek be soha), es megy köztünj az udvarias színjátszós small talk mintha csak vmi semminközünk egymáshoz dolog lenne csak épp ismerős csak, közben a srác és én is tudom mi van, és a párom van mondhatni agyon alázva és teljesen hülyének nézve. Ismétlem ez csak a gyökerekre vonatkozik akik kapcsolatban azok a tipusok akik másokat lesnek másokkal flörtölnek tehát tudom hogy sokáig nem fogom úgyse megtartani, mert gyökér.

Ezt csak azért irtam mert ez az aktuális párom lealázása es nagyon jó partnerek ebben egyből a kezemre játszanak mindenben, ha ez kell, az ismeröseim.(mivel amugyis be vannak csicskulva hpgy kapjanak belőlem)


Fordítva eddig senki nem tette ezt mert nem akarják hogy kiderüljenek otthon a dolgaik. Nem keverik a szezont a fazonnal.

Igy nehéz elképzelnem hogyan reagálnék, de szerintem mennem kell bocs vagy ilyesmivel.

Egyszer ill parszor exem az akit a nővel es gyerekükkel látok, exem köszön udvariasan erre a nője is kedves mosollyal köszön, hát én vissza se köszönök, meg késöbb ill nem egyszer beszélünk azért még az exemmel es mondtam is neki tölem ne várja hogy majd a nőjével fogok bájvigyorogni, ne bunkónak nézzen hanem nekem ez nem megy, es nem is akarom hogy menjen.

Ő pl csalni akarta velem a nőjét, de őt pl elutasítom ebben. Meg én meg is bíztam benne nekem döbbenet volt hogy és csalni akarja a nőjét? Nem így ismertem meg. Egy korrekt férfinak ismertem meg. Így visszavett. Gondolom azóta talált mást erre.

De azért azóta ha összefutunk nekem mindig köszön mindig észrevesz, a nőjére meg rá se nézek. Annyit látok hogy egy dagadék ezen is ledöbbentem.

Csupa meglepi az exem miota nem vagyok vele.

2023. máj. 14. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/83 anonim ***** válasza:
32%
Persze, hogy nem az a téma, ahol te felelősséged van. De próbáljátok csak megmagyarázni, hogy félre dugni korrekt. Eszébe nem jut, hogy neked fájhat... Még sajnálni kéne? Eszedbe nem jut, hogy ő csak használ, és majd a feleségének meg a gyerekeinek hogy fog ez fájni. Szánalom.
2023. máj. 14. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/83 A kérdező kommentje:
9, szerintem békével menj más vizekre. A legnagyobb tisztelettel mondom. Tisztában vagyok az etikai kérdésekkel és a veszélyekkel is. Ez a kérdés, most nem erről szól.
2023. máj. 14. 01:17
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!